Whey Gold Standard vs UNIVERSAL Ultra Whey Pro

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Chomoloko tarafından 6 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Herkeze iyi akşamlar arkadaşlar

Sizlere supplement konusunu danismak isterim, şimdi Whey gold standart biraz daha pahalanmis burasinin şartlarina gore..ama iyi bir protein olduğunu biliyorum.. aklimin hemen diğer ucunda ise UNIVERSAL Ultra Whey Pro var ve nerdeyse ayni fiyata wheyle. 3 kilo, Whey gold standart ile ayni işi gorebilirmi bu protein ? , bu Universal ultra whey nasil bir urundur,her zaman animal urunlerine bir hayranligim vardir ama ben iyi olanin yanindayim,şoyle bir durum var ki Whey gold standarti 2 ay kulanicam..Universal ultrayi 3 ay kulağa guzel geliyor..
    fakat bu supplementen beslenmem ile beraber sonuc almak istiyorum ve bunun dogru supplement olmasini istiyorum, siz ne duşunuyorsunuz arkadaşlar

urun linkleri.
    http://www.silabg.com/bg/176-OPTIMUM-NUTRITION-100-Whey-Gold-Standard.html

http://www.silabg.com/bg/348-UNIVERSAL-Ultra-Whey-Pro.html

2. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    konu guncel

3. brhmcr

brhmcr Guest

Begendigini al alti ustu protein tozu bu kadar heyecana gerek yok. ZAten bu konuda sanirim 4-5 inci konun sen al artik da forumda sende rahata kavus derim. Ben ucuz olani ve uzun gidecek olani almani tavsiye ederim.

4. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    sevgili bhrmcr

bu kadar kendimizi buyuk tutmaya kasilmaya gerek yok,sadece biraz daha fazla bilgili olabilirsin ne kadar suredir bu forumdaki bilgilerle faydalaniyorsun bilmiyorum, ama spor gecmisiniz kisa.,boyle İmalı sozlere gerek yok..malesef senin gibi her ay supplement alamiyoruz ,bu arada tesekkurler.
    Saygilar

Son düzenleme: 7 Kasım 2012
  5. brhmcr

brhmcr Guest

Sevgili Chomoloko,

Benim buyukluk tasladigim bir tane mesajimi bulursan ben forumda ayrilirim.

Senin de birden cok konuna tavsiyede bulunmusumdur. Dogruya dogru bu protein tozu konusunda birden fazla konu actin. Bu yaptigina forum kirlilige deniyor. Zaten ilk actigin konudan devam edebilirdin.

Bilgili oldugumu da soylemedim, belki bilgisizim bile goreceli bir konu. Ben kendimi ogrenen bir birey olarak nitelendiriyorum.

Spor gecmisime laf soylecek olursan, kisaca soyliyeyim nerden baksan 19 yillik spor gecmisim var.Eger spordan anlayisin VG ise evet dogrudur uzun yillardir ilgileniyorum ancak son 1-2 yildir ciddi anlamda ugrasiyorum.

Imali soz etmem, genelde esprili olmaya calisirim ancak sana ters gelmis, yanlis anladiysan kusuruma bakma.

Asagida ki konularda gorusumu birden fazla bildirmistim.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/100-premium-whey-ultra-whey-t62589.html?t=62589
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/protein-secimi-t62537.html?t=62537

Supplement konusunda ise neden boyle bir cumle kullandin anlamadim
    Sanki supplement almak marifet mi? Ben oyle bir saklabanlik ve gosteris mi yaptim? Her postumda bulursun gerek olmadigini, kendi postlarimda tavsiye etmedigimi. Ekonomik sikintidan dem vuruyorsan almayabilirsin bu sporun olmazsa olmazi degil zaten. Boyle bir arguman ile postuma cevap vermeni ne yazik ki yadirgiyorum.

Iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Kasım 2012
  6. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Whey wheydir pek farketmez markadan markaya göre. Optimum daha çok tercih edilen bir ürün nedense. Ben kullandım sadece tadı güzel diyebilirim çünkü wheyde performans gibi bir şey aramak saçma.
    Ama hydrobuilder gibi ürünler kullanabilirsin sadece protein tozu kullanacaksan

Kolay gelsin

7. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Sayin Bhrmcr oncelikle sizi kırdıysam ozur dilerim,fakat bazen insanlar alınabiliyor yanlis anlaşılmalar ile,

cok teşekkur ederim coğu makaleme cevap verdiğiniz icin,ben iyilik bilen bir insanım
    makalelere gelirsek gorduğunuz gibi supplementler sayfasında değerlendirme yapıyorum ornek: bu urun vs bu urun..
    sonucta bu tur bir suru makale var ve bu icin açılmışlardır,evet bir bakıma haklısıniz bu biraz forum kirliliğine giriyor fakat sayın bhrmcr bu proteini ben yarın almayacağım almama bir hafta var ve ne kadarda sacma gelse inceden değerlendirme yapmam ve doğru supplementi bulmam bir hatta mi dır? malesef supplemente verecek cok paramız yok bir defa alıyoruz efendim,
    senede bir kac defa alabiliyoruz.,elimizin altındakı ganimeti niye kulanmayalım.. burda ne guzel sicak forum aylesi ve bilgileri var;

benim spor geçmişime gelirsek bende uzun yıllardır yapmıyorum toplam 3 yıl ,2 yıldır ciddi anlamda yapıyorum.

tekrardan ozür diliyorum sizi kirdiysam,benden yaşca buyuksunuz saygim sonsuz,
    Saygilarimla

Son düzenleme: 7 Kasım 2012
    1 kişi bunu beğeniyor.

Sayfayı Paylaş