WHEY 1 ÖLÇEK

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve rambomisali tarafından 18 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rambomisali

rambomisali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba arkadaşlar .Bu spora başlayalı 3 ay oldu size protein tozu hakkında bir sorum olacaktı.Ben protein tozuna başlamayı düşünüyorum.Kullanım biçiminide şu şekilde düşünüyorum.Günde sadece bir servis oda idmanlardan sonra almayı düşünüyorum.Tabi bunun yanında beslenmeme de deikkat edeceğim.Sizce günde 1 servis etki edermi

2. Gitanlu

Gitanlu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Almasan da olur ancak ben 2. Aydayim. 3-4. Aaydan sonra almayi dusunuyorum. Bunu da spor sonrasi, sabah yarim okcek ve okula gittigim zaman okulda icecek sekilde(protein acigini kapatmak icin) almayi dusunuyorum

3. rambomisali

rambomisali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
  4. tugaygs06

tugaygs06 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    alabilirsin faydası olur mu dersen orası çalışmana kalmış sıkı çalışırsan faydasını görürsün almassan da birşey farketmez sıkı çalışırsan her türlü faydasını görürsün yani olay çalışmada ve beslenmede bitiyor supplementler seni gelişimini hızlandırmaz

5. rambomisali

rambomisali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    sıkı çalışmadan kastınız ne?

6. tugaygs06

tugaygs06 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Doğru tekrarlar ve uygun kilolar. 12-10-8-6 tekrarlı 4 set benc girdiğini düşünelim 3. sette kaldırabileceğin ağırlıgın yüzde 90 ını basmalısın. Son sette potansiyelinin yüzde 100 ünü kullanmalısın ki kasların yırtılsın ve onarma evresi başlasın. Onarma evresinde eğer ki yeterli miktarda proteini doğal olarak alabiliyorsan protein tozu gereksiz. Yok ben çalışıyorum yemek yiyemiyorum vs gibi bahanelerin varsa besin destek ürünleri kullanabilirsin. Protein tozları göz boyama ürünlerinden başka birşey değildir.

Sayfayı Paylaş