Weider sahte ürün

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve oğuzhann18 tarafından 19 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. salihoruc

salihoruc Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    batman
    Şimdi sana basit bir hesap yapacağım.Yaklaşık 2.3 kg Weider Protein ne kadar ?Bakmana gerek yok ben sana söyleyeyim 303 tl.Şimdi 300/30=Günlük 10 lira .Peki Dana kontrafile migrosta ne kadar?Onu da söyleyeyim.47 tl.Yarım kg alırsan 23.5 tl.Hadi pisirdin diyelim net 470 gr çeker.Pişirip pişirip hergun 230 gr yersen 11.75 tl eder.1 ölçek wheyde tas catlasın 24 gr protein var.230 gr dana etinde 24x2+10=58 gr protein var.1 kutu whey 30 günlük ve fiyati 303 tl.Dana eti 30 günlük günlük 230 gr kullanacak şekilde 11.75x30=352.5 tl .Hadi whey i günlük 2 ölçek kullandın eder 48 gr protein o şekilde de en fazla 20 gün idare eder seni.İstek varsa para da vardır.İyi çalışmalar..
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Haziran 2017 ---
    Saygıdeğer arkadaşlarım bu spor için ayda 352.5 tl verecek paranız yoksa hiç yapmayın zaten.Bak asgari ücretli arkadaşlarım var benim burada.İ phone 7 kullanmıyorlar .Arabaları yok.Aile de gecindiriyorlar.En kötü ihtimalle Kilosu 40 tl lik.dana nuar alıp yiyorlar.Şikayet ettiklerini de görmedim.

Son düzenleme: 10 Haziran 2017
  2. simeonpanda15

simeonpanda15 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kardeşim hesaplamada bir hata var o 300/30 değil 300/70 olacak o zamanda baya ucuz geliyo tartışmanın manası yok.
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Haziran 2017 ---
    Bi de sadece et değilki salon masrafı kreatin pwo felan derken para kalmıyo.

3. engin85

engin85 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Tamamda ben 2 ölçek protein icmiyorum, 2.si yaşadığım yerde migros yok.
    Günlük protein ihtiyacını tavuktan karsiliyorum ben.
    Zaten ucuz olsa dahi sindirim zorluğu yüzünden kırmızı eti tavuk yerine sürekli tercih etmem. Beyaz etin sindirim kolaylığı kırmızı ette yok.
    Ayrica weider 2.3 kg yi bir defa 270 bir defada 260 tl ye aldim.

4. salihoruc

salihoruc Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    batman
    Teşbihte hata olmasın günde 2 ölçek kullanacağın için 30 günü baz aldım.Normalde 64 porsiyon çıkıyor zaten .Bulunduğun yerde migros yoksa ve ayrıca kasap ya da et satan bir market yoksa bir şey diyemem o zaman.
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Haziran 2017 ---
    Tavuk ile kırmızı etin kıyaslamasına gelince.Kıyaslanması bile büyük bir yanlış.Tavuk eti şahin ise dana eti bu işin mercedesidir.Ha ikisi de gideceğin yere götürür mü götürür.Biri daha estetik daha kaliteli kütle yapar.Saygılar.

5. DrumCode

DrumCode Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    protein tozu dışındakiler hepsi çöp o zaman :) ayrıca beslenme ne alaka aşın artık şu beslenme muhabbetini

6. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    :D::D:DD:D:Dd bence de beslenmesinler kola cipsle kas yapsınlar doğrudur

salihoruc bunu beğendi.
  7. oğuzhann18

oğuzhann18 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Ürünü kullanıyorum çok pişman oldum öyle bi köpürme yapıyorki shaker taşcak köpükten zaten o gereksiz şeker tadı neyse sağlık olsun bidahakine iso 100 denicem

DrumCode bunu beğendi.
  8. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar alın genrise en pahalısı 140tl....paşalar gibi türk tozu içeriği tadı süper...mesele proteinse cok para vermenin anlamı yok...zaten beslenmiyorsanız sadece tozla o acıgı kapatamassınız...

9. salihoruc

salihoruc Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    batman
    Arkadaşlara anlatıyoruz sonra kızıyorlar .Para mı var beslenmeye diye.Aylık 1000 tlden az para harcayıp ta güzel bir vücuda sahip tek adam görmedim.Yani en azindan 10 yildir bu işin içindeyim.Rastlamadım..

Sayfayı Paylaş