Weider Premium Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 19 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

oy sayısı 568
    69,7%
  2. Orta karar

oy sayısı 182
    22,3%
  3. Basarisiz

oy sayısı 65
    8,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 314 üye.
  1. Malkockose

Malkockose Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
  2. hknaltdes

hknaltdes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    ******iye sayfasın da daha önce bu ürünün besin değerleri detaylı yazıyordu...süt ile protein oranı daha yüksek sanırım... süt ve su ile besin değerleri burada yazıyor...süt ile 33 gr su ile 23 gr protein veriyor

https://www.iafstore.com/usa/weider/premium-whey-protein-codp7746

3. resul908

resul908 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yardımcı olursanız sevinirim konuyu nereye acacagimi bilmedigimden ilk yere yazayim dedim yanlislik varsa editorler yardimci olsunlar lutfen
    simdi biraz karisik gelebilir uzunca yazacagim yardimci olun lutfen
    optimum gold standard whey aldim pazartesi Çarşamba cuma olmak uzere spordan sonra kullandim bir olcek ikinci kullanisimda gözlerimde kanlanma oldu baya bir agriyla ucuncu kullanisimda felaket bir sekilde kanlanma ve agri (uyutmadı) iceriginde hangi maddeden kaynakli olabilir urun kesinlikle orjinal ayrica ve weider alsam yada baska bir toz yine aynisi olurmu
    2.si sole bir durumda var pharmaton kapsul var onuda kullandigimda ayni sekilde oluyor ikinci ucuncu seferde gozler pert o yuzden onu kullanmiyordum artık bu maddelerin icinde ne var acaba yada neden boyle birsey olmus olabilir tecrubeli arkadaslar yardim edin lütfen

4. hknaltdes

hknaltdes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    en iyisi doktora gitmen...optimum nerden aldın

5. resul908

resul908 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hangi bölüme gitmeliyim supl. men. tler. c. om magazasindan aldim gorerek inceleyerek sahte gibi gelmedi hic ama bilmiyorum ayrica magazada sahte satacak kadar salak olduklarini sanmam piyasada yer edinmis bir magaza sonucta

6. hknaltdes

hknaltdes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    satın aldıgın yer güvenilir...ayrıca optimum dünya çapında bir marka weider almana gerek yok....doktor konusunda bilmeden tavsiye vermem dogru olmaz...bu besin desteklerı ıle ılgılı benım denk geldıgım sıkayetler hep sivilce ve mide de gaz problemıydı...

7. resul908

resul908 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sağol yarin bi doktora goruneyim bakayim o ne diyecek soya lesitinle alakali olabilirmi acaba internette bolca GDO lu oldugu yonunde bilgiler varda toz icin demiyorum

8. resul908

resul908 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bobrek karaciger sukur saglam ama kolesterol herzamanki gibi yuksek zayif biriyim genetik bu. dedi yumurta kirmizi et uzak dur proteinsiz besleniver dedi doktor bey ama neye alerji yapti bilmiyo Üniversitesitede test yaptir cikarsa dedi

9. pumptheiron

pumptheiron Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Tartışmasız Türkiye standartlarında ki konsantre proteinlerin en iyi protein tozu.;)

10. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Çevremde weider'in bu ürününü sabah kalktığında ve spor sonrasında olacak şekilde 2 porsiyon kullananlardan,Off günlerde ise sabah kalkınca 1 porsiyon alanlardan çok iyi geri dönüşler alıyorum. Bu şekilde kullanmayı denemeyi düşünüyorum oldukça iyi bir ürün olduğunu söylemeye gerek yok sanırım :)

11. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Bu ürünün "stracciatella" aroması için güzel şeyler duydum merak uyandırdı. Sırf tat için tercih edebilirim.

Deneyen var mıdır ?

12. BatuAres11

BatuAres11 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bu ürünler ülkemizde çok pahalı olduğu için “tek başına” kas geliştiren,inanılmaz etkili ürünler olarak hafızalara yer etmiş...
    Avrupada millet;yulafı,yaptığı keki,pankeki,smoothieyi daha kaliteli bir besin haline getirmek,protein yüzdesini arttırmak ve tatlandırmak için kullanıyor,kas istiyosanız sporcu beslenmesi uygulayacaksınız.
    İdmandan önce ve sonra hemen whey mantıksız;supplement olacaksa Creatine+Beta Alanine+Bcaa ve imkan varsa Amino Komplex ürünler kullanılır.
    Burda bilgiler beleşe olduğu için dikkat çekmiyo fakat para verip pt aldığınız zaman,Whey yerine bu kombinasyonları duyunca dünyanız şaşıyo nedense...
    Whey gereksiz masraftır...

13. bodycifurkan11

bodycifurkan11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hammadde kalitesi olarak olsun aromaları olarak olsun 1 numaralı ürün

14. sendthepulse

sendthepulse Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  15. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    idman sonrası emilim süresi kısa olan protein ? tamam bcaa anlarım amino kaç tane atıcaksın bir kapsülde ne kadar protein var ?
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Şubat 2018 ---
    şaun kullanmaktayım memnunum lakin scıtec den daha çok verim aldım gibi en azından şişkinlik hissi vermiyor .

16. BatuAres11

BatuAres11 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Günlük protein ihtiyacını karışılıyorsan;idmandan hemen sonra isole proteine ihtiyacın yoktur;kastaki mikrotramvalar uykunda iyileşecek.
    idmandan hemen sonra whey içen profesyonel sporcuya az rastlarsın;genelde bahsettiğim kombinasyonları kullanırlar.
    “Ama protein tozunda da amino asit,bcaa,glutamine,kreatin var” vb cevaplar gelicek biliyorum :)
    Özet;beslenmen düzgünse,makrolarını ihtiyacına göre alıyorsan Whey’e gerek yok.
    Ben tatlı krizlerimi bastırması amacıyla yaptığım sporcu atıştırmalıklarını hazırlarken kullanıyorum.

17. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    amaca ve hedefe göre ısole yada whey seçilebilir kardeşim herkes için aynı olmaz .

18. ugraksu

ugraksu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Frey Nutrition Triple Whey ile bu ürün arasında kaldım. Ürüne ait başlık olmadığından inceleyemedim. Bilgisi veya deneyimi olan var ise yorumlayabilir mi?

19. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara

Hocam artık bir önemi kalmadı, şurda açtığım başlıktan sonra kolay kolay tercih etmem Weider'ı : https://www.bodyforumtr.com/threads...pahalıya-satılması.139783/page-2#post-1165954

20. cekhemir

cekhemir Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    GÜZEL ÜRÜN AMA BENCE İSİM SATIYO BU FİYATLARA BANA KALIRSA SCI TEC IN WHEY PROTEİNİ YETERLİ OLUR O FİYATLARI HİÇ VERMEYE GEREK YOK...

legolas246 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş