Weider Premium Bcaa için görüşleriniz ve öneri

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve JJamiryo1963 tarafından 10 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. JJamiryo1963

JJamiryo1963 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar.
    Weider Bcaa almaya şu anda cok yakınım ve bu konuda kullananların fikirlerini almak istiyorum. Bunun yanında weider bcaa + başka hangi supplementi kombin edebilirim, bcca ile birlikte beraber kullandığınız supplementleri de yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

2. kirliiiii

kirliiiii Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Weider alarak fazla para vermene gerek yok, hepsi aynı, sadece değerlerine iyi bak. Yanına pre workout ekleyebilirsin, kreatin olabilir, yâda iyileşme sürecini hızlandırmak için glutamin olabilir. Multi vitamin ve mineral alabilirsin. Varyasyon çok, hepsini kullandım, şuan hiçbirini kullanmıyorum, arada bir bcaa içiyorum. Şuanki ile ozaman ki antrenmanım arasında pekte bir fark yok. Sana bunlar ekstra kas kazandırmazlar beslenmeme dikkat et yeter

3. JJamiryo1963

JJamiryo1963 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Hocam görüşünüz için teşekkürler bu ürünün içerisinde belli bir oranda glutamin de mevcut olarak varmış zaten

4. Ramazanhill3445

Ramazanhill3445 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Myprotein Protein tozunu yanına ekleyebilirsiniz.

5. kirliiiii

kirliiiii Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Rica ederim, lösin izölösin, valin, bunların toplam değeri 5000 mg yi geçsin yeter. Glutamin oranı azdır içindeki. Werder yerine başka marka hem glutamin, hemde bcaa alabilirsin, ayrı ayrı daha ucuza mal ederek. Çok ta markaya takılma.

6. Sietre

Sietre Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Ben bigjoy bcaa glutamin bir arada olani aldım değerleri de gayet iyi ona bir bak derim çok para weider bcaa bir de yani hepsi ayni

7. JJamiryo1963

JJamiryo1963 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Weider ve bigjoy bcaa eğerlerine baktım birebir aynı diyebilirim peki ham maddesi vesaire aralarında büyük bi fark var mıdır?

8. kirliiiii

kirliiiii Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeşim hepsi aynı, günün sonunda hiçbiri seni herkül yapmaz. Bu ürünleri kullanmayan adamdan farkın yüzde 1 bile olmaz. Al ucuz olanı geç, birçok marka kullandım her türlü envayi çeşit supplement tükettim. Şuan hiçbirini kullanmıyorum, eksikliğinde hissetmiyorum. Günlük proteinini al yeter.

Sayfayı Paylaş