Weider Liquid Mega Forte

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

92,9%
  2. orta karar

6,0%
  3. başarisiz

1,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 216 üye.
  1. dejaa

dejaa Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    2 yıldır bu sporu yapıyorum ilk defa bu ürünü kullandım...2 yıl içinde ben bu kadar kaliteli antrenman çıkardığımı hatırlamıyorum... evet pahalı ama ıvır zıvırdan keser parayı koyar kenara yinede bu ürünü kullanırım....

LordF4T1H, m.o.k ve luciano bunu beğendi.
  2. gurhanamca

gurhanamca Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor salonu işletmeciliği
    Yer:
    istanbul
    ''DESPO'' hocam öncelikle merhabalar size bir sorum olacak ben 1.85 98 kg kol:42,5cm 1,5 yılı aşkın bir süredir bu sporu yapıyorum haftada 6 gün çok yoğun tempoyla çalışıyorum amino acid ve yağ yakıcılar dışında hiç bir ekstra ürün kulanmadım bu ürünü yeni aldım.daha kullanmaya başlamadım şu an weider amino 3050 kullanıyorum. 1 nisanda definasyona girecem salondaki hocam pazartesi 3050'yi bırak buna başla dedi.definasyonda kullanmana gerek yok dedi verilen bilgiden tatmin olmadım yardımcı olursanız sevinirim saygılar.

3. cannac

cannac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, hem sizin yorumlarınızdan hem de ürünün içeriğinden, ürünün çok çok başarılı olduğu anlaşılıyor. Ben de heveslendim ve hemen gidip aldım. Ancak bu ürünün tadı tam bir facia!!! Çok çok kötü!!! Bu ürüne ilişkin tüm yorumları okumuştum ama tadıyla ilgili hiç bir eleştiriye rastlamayınca tadı konusunda bir sıkıntı olmadığını düşünmüştüm. Ama dediğim gibi tadı berbatın da ötesinde. Siz ürünün tadı konusunda hiç sorun dile getirmediğinize göre, ya benim üründe bir bozukluk var ya da ben içmeyi beceremiyorum. Kullanan arkadaşlardan çok acele cevap rica ediyorum. Siz nasıl içiyorsunuz? Neyle karıştırıyorsunuz? O berbat tadı nasıl bastırıyorsunuz? Şimdiden teşekkür ederim.

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    etkisini tam görmek istiyorsan hiçbirşeyle karıştırmadan iç.

5. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Tadı gerçekten çok kötü berbat.

6. cannac

cannac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SCHWARZXXL kardeşim, güzel diyorsun ama bunu hiç birşeyle karıştırmadan içmenin daha doğrusu içebilmenin yolu nedir? İnan salona gidip onca ağırlığın altına girip terlemek, yorulmak gözüme büyümüyor ama bu mereti içmek acayip gözüme büyüyor. Ne tavsiye edersin?

7. Siyah59

Siyah59 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben bu ürünü üzüm suyu ile karıştırıp içiyordum. tadı daha içilir oluyor o zaman. bir de yudum yudum içmeyin, bir kerede için bitsin,böylece tadından pek birşey anlamıyorsunuz.
    bu ürünü whey-creatin-glutamin ile kombine ederek kullandım. bu kombinasyonun etkisini hissettim. benc press üzerine 5+5= 10 kilo daha ekledim. diğer bölgelerde de yakın ağırlıklarda ekleme oldu, şunu da belirtmeliyim kombinasyondan sonra ağırlıklarda her hangi bir düşüş yaşamadım. kolay gelsin. :)

8. cannac

cannac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

deathlifter, sen de benim gibi tadından muzdaripsin. Peki sen nasıl içiyorsun?

9. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    tadı çok kötü dedim çünki tadının çok kötü olduğundan dolayı sahte olmasından şüphelenmişsin o yüzden yazdım. tabii bu senin ürününün sahte olmayacağını garanti etmez ama kafanda soru işareti kalmasın diye dedim tadı gerçekten berbat diye. ben tadı kötü de olsa içtim ve ben de bu tip ürünlerin bir şey ile karıştırılmaması gerektiğini düşünüyorum. ben bunu kullanırkan nasıl kullanayım diye cok aramistim üçe bölüp kullanmıştım sanırım bir tüp bir gün. ne diyim fazla işe yaramadı bende. herkes cok begenmis. benden kaynaklanmistir.

10. frhtck

frhtck Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    amacım reklam yapmak falan değil arkadaşlar. sadece araştırmalarım ve deneyimlerimin sonucu olarak şunu söyleyebilirim ki bu ürün yerine twinlab liquid amino tercih edilebilir. mega forte sadece arginine oranı daha yüksek bir ürün twinlaba göre. diğer değerlere bakarsanız twinlabin daha iyi olduğunu görürsünüz. üstelik tadı daha güzel ve neredeyse yarı fiyatına. ben 3 aydır bunu kullanıyorum. fena bir ürün değil.

11. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Ben de weider bulamadım twinlab kullanıyorum tadi ayni portakalli oksuruk surubu gibi. Etki olarak diyette oldugumdan bir sey diyemeyecegim, 1 ayda 10 kilo verdim ama agirliklar azalmadi belki bundan olabilir.

12. kllcollj

kllcollj Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bu ürünü kullanmak istiyorum ama eğer yardımcı olabilecek birileri varsa bir kaç şey sormak istiyorum

Midemde kelepçe var.Kelepçeyle birlikte 1.5 yıl içerisinde 60 kadar kilo verdim.Şu an 102 kiloyum.

Birde forumdan da takip ederek Mhp Dren almaya başladım.(5. gün)

Bu ilacı da alırsam bana katkıları neler olur,kelepçe den dolayı bir zararı olur mu ve kilo aldırır mı?

13. 1sthere

1sthere Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ya cidden bi şey söyliycem yaklaşık bir saattir supllement forumunu inceliyorum şaşkına döndüm heps i güzel hepsi iyi ürünler ama bunların arasında en iyi olanı hangisi yada benim hangisini tercih etmem gerekiyor bir türlü karar veremedim..en iyisi hangisi??

14. abori

abori Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar benim bi arkadasım kanadadan gelicek ben ordan protein tozu ( muscletech ) ve weider mega forte amino asit getirtmeyi dusunuorum ama kanadada bu urunun satısı mı yok yoksa ben mi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim http://www.shopweider.com/protein.html eger satılmıosa siz hangisini getirtmemi önerirsiniz turkiyede bu kalitede urunler cok pahalı

15. frhtck

frhtck Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    mega forte iyi bi ürün ama dediğin gibi pahalı, ayrıca bu sitede de yok. hatta site de weiderin çoğu ürünü yok. arkadaşın kanadadan sadece bu sitede yazılı olan ürünleri mi getirebilecek? yoksa kanada da satılmadığını zannetmiyorum. eğer illa ki amino alcaksan sitede amno 12000 var ama olmadı onu alırsın. fiyat türkiyedekine göre yine de çok iyi...

16. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Ancak almanya ve diğer avrupa ülkelerinde bulabilirsiniz.
    Zaten almanya da da pahalıdır. Bu nedenle ******iye de diğer ürünlere nazaran pahalıdır.

Mega forte in yeni formülü çıktığını burada belirtelim.
    Yeni formül büyük ihtimalle 1-2 ay içinde Weider yetkili bayılerinden alabileceksiniz.

17. abori

abori Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ya aslında internetten arkadasın evine getirebilecek en iyi aminoyu almayı dusunuyorum cunku arkadasım bu işlerle fazla ugrasmasını istemiyorum olmadı dedigin gibi amino 12000 alırım peki gumruk olayları nasıl oluyor gecerken ne kadar para öducem onun hakkında bilgisi olan war mi ordan buraya kargoyla bu 2 urunu ( muscletech nitro tech ve amino asit) ne kadara getirirler ortalama yardımcı olursanız sevinirim

18. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Lütfen yurtdisi siparisleri basligina göz atin. Urunle hakkinda dusunce/yorumlarinizi buradan yazabilirsiniz.

Kolay gelsin.

19. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    ben amino asiti de supplementlerime katmayı düşünüyorum

3050'nin hap boyutu yüzünden çoğu kişi yutmada zorlanmış o yüzdn sıvı olarak mega forte'yi düşünüyorum antremanımın ağırlığını karşılama amacıyla

antrenmandan yarım saat önce NO alıyorum mega forte de maksimum pump etkisi yaratıyormuş bu ikiliyi nasıl stack yapabilirim? NO ürünüm Superpump 250. Önce No sonra mega forte bir sorun çıkartır mı?

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Kasım 2009
  20. HerTz

HerTz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı soruyu ben sorucaktım.

Merak ettiğim diğer bir şey ise bu ürünün yanında glutamine ve bcaa almaya gerek yok değilmi? Yani yeteri kadar varmı bu üründe bunlardan. Birde arkadaşın dediği gibi bu "pump etkisi" ni anlatırsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş