Weider Liquid Mega Forte

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

92,9%
  2. orta karar

6,0%
  3. başarisiz

1,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 216 üye.
  1. Serious_Sam

Serious_Sam Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    bana henüz kullanmak nasip olmadı ama kullanan bir arkadaşımdaki gelişmeyi bizzat gördüm, gayet iyiydi. kullandığını söyleyen herkeste olumlu yönde etki aldığını belirtti.

m.o.k bunu beğendi.
  2. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    ben bununla weider 1500 carnitin kullandım çok olumlu sonuç aldım..ama carnitini arkımdan alldığım için pek kullanamadım ama ikisi müthiş gider..mega forte müthiş bi ürün,parası olan herkes alsın çoluuna çocuuna içirsin:)

No Mercy bunu beğendi.
  3. Layn

Layn Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bodrum
    weider'den şüphesiz ki üst seviye ve etkili bir ürün.bu fiyata değer mi?sanmıyorum.paranız varsa başarılı bir ürün.
    b3rkovi bu ürünün aç içilmesinin sebebi kana çabuk karışmasıdır.illa ki aç içmek mecburiyetin bulunmuyor.zaten kullanım zamanları antremandan evvel,antremandan sonra ve yatmadan evvel.bu 3 zaman genellikle aç kalınan zamanlardır.3/1'ini antremandan evvel,3/1'ini antremandan sonra,3/1'ini de yatmadan evvel içebilirsin.

4. gringo

gringo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bulgarıan trıblus la birlikte kullanılması nasıl olur. Bilgisi olan arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim.ayrıca yanında BCAA kullanmayı düşünüyorum

5. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Kesinlikle olumlu. Bir çok ürünle birlikte kullanılabilir mega forte. En baba supplementlardan biri. Tribulusla birlikte çinko ve b kompleks de almanı öneririm.

gringo bunu beğendi.
  6. mert90

mert90 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    istanbulda nerede bulunur bu ürün?

7. scorpiontr

scorpiontr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben multipower 1500 lukle birlikte alıyodum bi zamanlar ama multipoweri ben başaralı göremedim ve kestim bilmorum bünyeme uymadı bu multipower l carnitini bence multipower boş.. ama weider animo liuqod forte tamamen başarılı atremandan önce ve sonra alıyorumm ve muhteşem diebilirimmbench_O

MertKa bunu beğendi.
  8. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    acaba bu ürün abd de satılmıyor mu? 30 dakika araştırdım google da ama bir türlü bu ürünü satan abd sitesi bulamadım.

9. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    ifsygn bunu beğendi.
  10. KuKuLeTa

KuKuLeTa Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    mert90 galeria eczanesine bir sorabilirsin orada bir çok ürün var. salim bey var orada sana elinden geldiğince yardımcı olacaktır bu arada işi çingeneliğe dökersen %15 belki birazcık daha fazla indirim alabilirsin (bu şekilde yazdım ama umarım yanlış bişi söylememişimdir malum forumda ilk msjım)

11. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
  12. MrC55

MrC55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    samsun
    ben amıno lıquıd kullandım kı o muhtesemdı bunu dusunemıyorum :D artık gerısını sız dusunun alcak olan varsa hıc durmasın verdıgı etkıye gorede parsı fazla degıl

13. arnold_junior_

arnold_junior_ Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten süper bir madde..ayrıca boy uzamasına katkısı oldugunuda soyleyebilirim.

14. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    boyle sacmalamaya devam edersen forumdan atilacaksin arnold.

15. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    ne bu sendeki boy kompleksi anlamadım ki? (kabak tadı vermeye başladı hatta) Mesajlarının yüzde 90'ı boy uzamasıyla alakalı. 1.80-1.83 fena boy değildir, bu kadar kafayı takma.

16. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    aslında yüksek arginin miktarı gh'ın arttırımına müthiş bir etki yapacağı kesin ama bu amaç düşünülerek alınmamalı, zaten boy uzamasında dışarıdan etkiden çok genetik yapı düşünülmeli...

17. hotsauce

hotsauce Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    evet haklısınız arkadaslar boy uzaması genetik olaylara bakılmalıdır kaslar belki vucudda cok güzel hal alabilir ama vucudunu uzatirsin ama kolların uzamayacaktir sonra o uymsuzlukdan yanabilirsiniz :D
    o degilde sanırım bu ürünü kullanmak icin baya bi altyapı gerekiyordur degil mi ?

18. mankiw

mankiw Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tadı da güsel sorun kalmıcak :)

19. Turkei

Turkei Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlara bakılırsa en iyi amino asitlerden birisi bu..peki bunu en az ne kadar süre kullanmak gerekir? Kullanan arkadaşlar varsa biraz daha ayrıntılı açıklayabilirler mi?

20. CryingWolf

CryingWolf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler herkeze merhaba yazım uzun ama lütfen bir bakın. ben bir kaç dakika önce üye oldum ve size birşey sormak istiyorum.Ben 9 ay yaptım body 1 ay ara verdm vücut dinlensin diye ve şimdi 4 aydır gene gidiyorum..3 gün önce weider amino liquid mega forter aldm üstnde idman öncesi ve yatmadan önce diyo..Ama ben 3 gündür de yatmadan önce içince uyuyamıyorum ilk gün tesadüf sandım ama 3 günde böyle oldu böyle birşey yaşayan var mı acaba?Birde bunu kullanım zamanı çok kafama takıldı 4 sayfayıda okudum herkez kendi kullanım şeklini yazmış tabi ama en doğrusu nedir?Ben bu ilaçla beraber birde hergün yarım kilo süt+5 yumurta+fındık+fıstık+buğday nişastası+2 muz+bi paket çikolata+10-15 cicibebe koyduğum bir karşım yapıyorum.Bu karışım ve aminoyu nasıl kullanmalıyım?Vede ben hergün tek bölge çalışıyorum her bölgede 5 hareket yapıyorum.boyum 1-87 kilom 89..çok teşekkür ederim cevaplar için

Sayfayı Paylaş