Weider Gold Whey Aspartame Free

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Ali Ferdi tarafından 7 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ali Ferdi

Ali Ferdi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. Ancak aklıma takılan bir soru var. Geçen hafta Weider'ın kendi adresinden Weider Gold Whey satın aldım ve üzerindeki 'aspartame free' ibaresinin bantlı olduğunu farkettim. Arayıp sordum aspartam içermez dedi ilgilenen kişi gümrükten geçerken sıkıntı oluyormuş o nedenle kapatıyorlarmış, yine de kafama takıldı. Uzun bir araştırma yaptım ama herhangi bir sonuca da ulaşamadım. Konuyla ilgili bilgisi olan varsa bilgilendirirse çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

2. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    ''Uzun bir araştırma yaptım .'' Bu doğruysa bu konuyu neden açtın.

3. Ali Ferdi

Ali Ferdi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    "herhangi bir sonuca da ulaşamadım" ondan. Cümleyi anlamadıysan hala daha detaylı da açıklayabilirim :)

4. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Sorunun cevabı şu : doğru gümrükte sorun olduğu için çoğu supplement bu şekilde yazıları kapalı gelir.
    Cümleyi çok iyi anladım forumda binlerce üye var herkes forumda cevabı olan böyle basit soruları konu açarak sorunca işin içinden çıkılmıyor.
    Google'dan 5 dk ni ayırıp sorunun cevabını bulabilirsin uzun araştırmaya da gerek yok.

5. Ali Ferdi

Ali Ferdi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Weider'ın Gold ürünü sanırım yeni, bu nedenle de Google üzerinde yaptığım aramalar sonucunda bantlı ama 'aspartam içermez' ifadesiyle karşılaşmadım ya da benle aynı sorunu olan birisini görmedim. Türkçe ya da İngilizce bir kaynak bulursan buraya kopyala ben de göreyim :) diyosanki benim Almancam var, ben sana kaynak atıyım bana çevirisini yapıver. Cevap için eyvallah.
    Sevgiler.

Sayfayı Paylaş