Vucutumda cok fazla ben var

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve tarcın tarafından 5 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. kafkasay

kafkasay Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    ii canım tıp okuduysan bişey demiyorum büyüksün abi. "ne zaman kanser oldu ne zaman öldü bu hücre" ifadesine takıldım ben sadece o düz mantık geldi. ama benim bildiğim araştırdığım bu.

2. Denis

Denis Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    Ego tatmini için yorum yapan arkadaşlar yarardan çok zarar veriyorsunuz. Dediklerinizden hiçbirşey anlamıyor ve bir karara bağlayamıyorum düşüncelerimi. Benimde cildimde ben faciası var ancak pek kafama takmıyorum. Sonuçta çoğu insanda var. Dikkat etmeye çalışıyor ve güneş ışığından koruyorum. Aldırmaya yönelik işlemler daha çok et beni olarak tabir edilenler üzerinde oluyor diye biliyorum. Saygılar.

3. Michael Jai White

Michael Jai White Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
  4. DumanG

DumanG Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    siz güneş lekesiyle benleri ayirt edemiyosunuz heralde günese cikmakla benin ne alakasi var ya :S

5. DumanG

DumanG Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    gercii kac sene olmus atladim mal gibi :) hazir konu varken soruyim bu konuda sigortadan faydalanabiliyomuyuz arkadaslar bilgisi olan varmi ?

6. kliwaj

kliwaj Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Bir kaç sene önce yüzümden 2 et beni sayılacak ben aldırdım çünkü traş olurken kopmasından korkuyordum.iz kalmadı değil izleri hala var ama benim cildim hassas oldugu için herşeyin izi kalabiliyor.

Emekli sandıgından oldugum için herhangi bir ücret ödemedim.

Bende bi soru sorayım hepimiz bronzlaşmak için yazı bekliyoruz vücudunda ben olanlar ne yapıcak ?

30-50 faktörlü güneş sütü süreceğiz ama bu sayede bronzluk hayal olcak nasıl yapcaz bu işi.

7. EyeOfTheTiger

EyeOfTheTiger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benlerin kanser hücresimi yahut başka bir hücre mi olduğunu bilmiyorum ama hücrenin renk pigmentinin değişip kahvemsi bir hal aldığını hepimiz biliyoruz. (Et beninden farklı olarak)
    Bunun görsel açıdan bence hiç bir sakıncası , utanılması gereken birşeyi yok. Beyaz tenliyim ve çocukken güneşde oynadığımdan mıdır tam bilmiyorum benlerim çok benim de vücudumda.
    Benim fikrim çok çok çok büyük bir görsel açıdan sorun yaratmıyorsa benlerinizle barışmayı deneyin.(beni seven böle sevsin ülen!) Diğer yandan eğer sağlıkla ilgili bir sorunsa en kısa zamanda doktora başvurmalısınız.

8. Zas_Hazuna

Zas_Hazuna Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    denizden çıktıktan sonra iyice bir silin sonra güneşe çık ben böyle yapıyorum.

9. Knight5

Knight5 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    normal ben için bilmiyorum ama et beni çıkarsa doktorlar alıyor.

10. Cocoa35

Cocoa35 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    lise bitti ;)
    Yer:
    izmir
    vücudumda doğuştan küçük bir et beni var izmirde aldırabileceğim bir yer varmı bildiğiniz ?

11. Guarana

Guarana Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Açık tenliysen normal o bende de var:)

Sayfayı Paylaş