Vucut geliştirme androjeni arttirir mi?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Pısırıkkatil tarafından 23 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar selam.
    Yuzumdeki sivilceler bir turlu geçmiyor,sirtimda killandi,saclarim seyreldi.
    Bende bunu yapanin fazla androjen oldugunu düşünüyorum.bu yuzden vg yi birakacam.
    Sizce bunlarin sebebi nedir.

2. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Fransa
    Doping, hastalıktan dolayı ilaç kullanımı vs... var mı ? Bir cildiyeciye görün derim.

Yüzdeki sivilceler eğer uzun zamandan beri varsa Roaccutane'dan başka çözümü olmuyor hocam, bir sürü antibiyotik-krem vs... denedik doktorla ama en iyi çözüm Roaccutane oldu. Sırt ve saçların durumu hakkında bilgim yok ama tekrar yineliyorum muhakkak bir doktora görün.

3. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam beni bilirsin dopinge karsiyimdir.sonucta saglik ve hobi olarak yapıyoruz.sivilce icin dermotaga gittim tup bitti ama nafile.sac vs icinde gittim yine nafile.hayir anlamiyorum neden böyle oluyor

4. cgtyeg

cgtyeg Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Sivilceyi kalıcı yok etmek için benim bildiğim yöntem hormon tedavisi. Genelde dermatalogların verdiği tüp, tonik vb kremler geçici bir durum. Yani sen kullandığın sürece gözenekleri kapatır ve pek sivilce çıkarmaz ama bıraktığında yine geri dönecektir. Yani, olay kesinlikle hormonlar dostum. Yüze ne sürülürse sürülsün, pek etki etmiyor. Olayı içerden idare etmek gerekiyor. İçerden kastım, hormonlar falan.
    Sivilce çıkarmamak için sporu bırakmamanı öneririm. Eğer, aşırı bir akne sıkıntın yoksa temizleme jelleri, tonik ve sivilceleri azaltan ürünler kullanabilirsin. Sivilcen çıksa bile erken gidecektir veya eskisinden az çıkacaktır bu sayede.
    Roaccutane kalıcı olarak sivilce sıkıntısını yok ediyor diye duydum çevremden ama vücuda nasıl bir etki bırakıyor, o konuda fikrim yok. Yinede araştır derim.

5. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Valla vücut geliştirme de ilerleyen zamanlarda bir çok insanın saçlarının seyreldiğini biliyorum sırt bölgesinde kıllanma da normal bir etki ama kullandığın herhangi bir supplement değil de başka ilaç varsa olabilir.

6. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Yok ya hic ilac vs yoktur.kan tahlili yaptiracam

7. OKR

OKR Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Muhtemelen ailenden kaynaklanan homo erectus genetigine sahipsin. Uzgunum. Bir tedavisi yok.

Sayfayı Paylaş