Vucut belli bir zamandan sonra sismiyor ne yapmaliyim ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ismo36 tarafından 9 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ismo36

ismo36 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Iyi geceler arkadaslar :) oncelikle burada onceleri acigim birkac konu cevapsiz kalmisti lutfen en azindan bir tecrubenizi paylasin :) soruma gelince ..
    Ben 3 yildir bu sporla ugrasiyorum ...ama yazlari ara veriyorum ...2 yildir yaz sonunda basladigim zaman vucu acayip sisiyor yani hersey cok belirgin karin kasi gogus triceps..ama belli bir sure sonra sanki kaslar sikilasiyor ve buyumuyor sanki kuculuyorum ...2 yildir piramit sistemi calisiyorum hacim icin ..son setler hep 3 (4) asiri zorlanarak giriyorum acaba ondan mi ? cunku diyelim ki 10 10 10 seklinde giridm setlere o zaman acayip sisiyor kaslar ve belirginlesiyor ..ama hacim kazandirmiyor malesef yada ben oyle biliyiroum ..sizin tavsiyeleriniz neler ?

2. MehmetDeviren

MehmetDeviren Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    23
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    Kendimden örnek vereyim :

Hareketleri veya da sırasını değiştiriyorum etkisi oluyor öyle hissediyorum yani
    Set olarak ta 12-10-8-6 olarak 4 set ağrılık artırarak yapıyorum veya 12-10-8-8-4 yapıyorum bu seti sadece bench presslerde yapıyorum yararı oluyor gerçekten
    Bir de;
    Drop seti deniyebilirsin
    Youtube'a "drop set nedir?" yaz Savaş Cebeci çok güzel anlatmış

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme: 9 Eylül 2014

Sayfayı Paylaş