vucut ağırlaşması ??

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve eylül96 tarafından 2 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. eylül96

eylül96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yaklaşık 4 senedir muay thai kickboks müsabık aktif bi sporcuyum idmanlarım saat 8.30da başlıyor iş çıkışı o yorgunlukla idman yapıyorum haftanın 3 günü dövüşüp 3 günü hafif ağırlık fitness çalışıyorum..yani haftanın 6 günü durmadan idman yapıyorum
    Bu spora başlarken 48 kiloydum ve aşırı hareketli tabiri caizse yakalaması zor biriydim ama şuan 56 kiloyum ve tekniğim gayet oturmuş ve gayet iyiyim fakat kendimi okadar yorgun hissediyorumki hep uyumak istiyorum bıraksanız bir hafta uyurum ayrıyetten çok ağır hissediyorum kendimi tekniğim var fakat hızım gitti ne zaman maçlarda oyun kurup dansa baslasam ayak bileklerime kramp giriyo bu konuda yardımcı olursanız sevinirim?

2. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    beslenme çok etkili bu konularda. genelde kış aylarında eksik alınan vitaminler bunu tetikliyor. multivitamin + omega 3 kombinasyonunu bir denemeni öneririm.
    ikinci olarak dediğin şey hafiften major depresyon belirtisi. hayattan hiç zevk almama ve her ortamdan kaçma isteği gibi belirtilerin varsa bu konuda psikologlardan yardım alabilirsin. (psikiyatri servisine bence major depresyon için gidilmemeli prozacı dayar iyice mallaştırır seni)

üçüncü olarak idman öncesi termojenik ürünler alırsan da ekstra enerji patlaması yaşayabilirin. yaşarsın demiyorum bazı insanlarda terleme dışında bir boka yaramıyor çünkü. sadece deneyebilirsin.

Sayfayı Paylaş