VPX NO Shotgun

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve diez tarafından 29 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 31
    49,2%
  2. Orta Karar

oy sayısı 24
    38,1%
  3. Başarısız

oy sayısı 8
    12,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 42 üye.
  1. Kılıcoglu

Kılıcoglu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    2.Kez kullandım antremandan 20 dakika önce iciyorumda arkadaslar öyle damarlar felan genişlemiyor yani damarlar aynı sadece antreman daha rahat cıkıyor gibi ama psikolojk de olabilir.yemek yedekten 2 saat sonra içiyorm yanlıs mı yapıyorum ?

2. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Bu ürünün de tek kullanımlık paketini denemiştim ve içtikten 5-10 dakika sonra ellerimde yoğun bir karıncalanma olmuştu bunun dışında MP Assault ile benzer etkiyi gösterdiğini söyleyebilirim.

3. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Fiyat /servis oranı makul değil ,xplode ile kıyasladığım da 10 tl daha ucuz +27 servis sayısı göze çarpıyor.

Sonuç; bu fiyata alıp denemeyi bile düşünmedim .

4. DenizKendigelen

DenizKendigelen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Deniz
    Yer:
    istanbul
    sa

nasipse bende almayı düşünüyorum bu ürünü protein tozu amino creatin üçlüsünü kullanıyorum şuan bitince 1 ay dinlendireceğim vücudu sonrasında gainer+VPX NO SHOTGUN kullanmayı düşünüyorum sizce amino asit eklemelimiyim bu ürüne? bilen abilerim yardımcı olabilirmisiniz?

5. thelogicalsong

thelogicalsong Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu ürünü 2 haftadır kullanıyorum.Daha once allstars intensity, bsn nox kullandım, onlardanda memnundum ama bu ürün daha kuvvetli, içerik ve verdigi his olarak.Ben memnun kaldım şahsen, bünyeden bünyeye degişir tabii.Yaş 43, altyapısı olan ara ara bırakıp devam eden bir sporcuyum.Bunu da gözönüne almak gerekir bilgileri okurken.Saygılar.

6. Mehmetr91

Mehmetr91 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    D
    urunun 1 kutusu bitmis olmali yazdigin tarihe gore :) yorum yapabilirmisin acaba.2 kutu Cellucor m5 bitirdim sonuclar bekledigimin cok cok ustundeydi fakat dolarin artmasi yuzunden baska bir urun almayi dusunuyorum yorumuna gore bu urunde olabilir :)

7. Mehmetr91

Mehmetr91 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Bugun ilk kez kullandim sirt + biceps yaptim pump etkisi pek goremedim ama terletiyo biraz.Kilo artisini 2.-3. Haftada burdan yazarim

8. cenksoydan

cenksoydan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ben de Mehmet gibi düşünüyorum kesinllikle pump etkisi yok ama deli gibi terletiyor. Gnc ürünü gibi bişey hafif kalıyor vucutcular için yapılmış bişey değil.

Mehmetr91 bunu beğendi.
  9. gqn

gqn Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    Aldım kutu bitmek üzere ,

Görüşlerim : Tad olarak fena değil , beyaz şuruba benziyor. Antremanı bitirmek istemiyorum , 2.bi antreman çıkartacak gibi bir enejeri veriyor insana , Beğenmediğim tek yönü çok midemi bulandırıyordu , bir süre yarım ölçek kullandım , bulantıyı kesti etkiside fena değildi.Gerçekten profesyonel bir ilaç , fiyatının hakkını veriyor , Eski üretim jack 3d ile aynı etkiyi gördüm diyebilirim.

10. cang87

cang87 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Gayette kullanılmaya değer bir ürün.. İçerik olarak gerçekten çok iyi ama tadını bende beğenmedim. Synthesize da kullandım. İçerik olarak TR'de ki hiç bir kompleks ürün yanına bile yaklaşamaz VPX'in bu 2 ürününe. iyi kötü diye tartışmaya gerek bile yok istediğiniz ürünü Shotgun veya Synthesize'ın yanına koyun ve içerikleri karşılaştırın. içerikleri bilmeyen 10 yaşındaki çocuk bile aradaki farkı anlar. Verim alamadım diyene saygım sonsuzdur ama gereksiz veya kullanmaya deger bir ürün degil demek çok gereksiz ve saçma.

11. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    hangi versiyonu kullandınız ?

12. cang87

cang87 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Creatine içeriği yüksek ürünler benim de miğdemi bulandırıyor bazen..

13. gqn

gqn Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38

14. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Bende birise yaramadi.0 etki.
    C4 e devam...

15. LANCECADE

LANCECADE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Verim aldigim ancak beklentilerimin altında kalan, vereceğiniz paraya degmeyecek bir ürün bence.

16. leonidaas

leonidaas Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    verdiğiniz parayı kesinlikle karşılamayan bir ürün.içindeki aminoasitlere aldanıp almayın benim gibi.aynı aminoasitleri ayrı alsanız daha ucuza geliyor

Atabeyler.sis bunu beğendi.
  17. Atabeyler.sis

Atabeyler.sis Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Valla en pahalısı bu ise en iyisi budur diyip sipariş edecektim . iyi oldu yazdığın bsn xplode deniyecem bakalım .

18. leonidaas

leonidaas Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    bsn de kullandım hiç bi farkı yoktu samimi söylüyorum.servis başı fiyatları arasında uçurum var resmen.şimdi c4 denicem kreatin için ara verdim

19. noahsystem

noahsystem Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Ürünü bugün ilk defa kullandım. Daha önce assoult ve no-xplode kullanmıştım pump olarak hepsinden iyi çok iyi hacim veriyor ve damarlanma görülüyor güç olarak pek yorum yapamayacağım bu sıralar çok formda değilim no-xplode kullanırken db bench press 25kg 8tekrar 4 set giriyordum bugün 20 kg 8 tekrar 2 set 22.5 kg 6 tekrar 2set girebildim haftaya güç konusunda daha net yorum yaparım.
    Önemli bir not: Exotic fruit aromasını aldım tadı bence çok kötü 300ml ateş şurubu içmiş gibi hissettim kendimi şişeyi bir kerede içmek imkansızdı üstelik tad konusunda pek hassas değilimdir yani fakat yine de baya kötüydü, hassas olanlar varsa içebileceklerini sanmıyorum.

20. noahsystem

noahsystem Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    ürün hakkında şu anda daha çok şey yazabilirim, güç artışı konusunda bence başarısız, creatin kullanarak daha fazla güç artışı sağlayabilirsiniz. Vücutta su toplaması yapmıyor, antrenman sonunda yorulmak bilmiyorsunuz ciddi anlamda 3 tane antrenman ard arda atabilirsiniz abartmıyorum, en ufak bir yorgunluk belirtisi olmuyor. Fiyat/performans oranlandığında değmez diye düşünüyorum

Sayfayı Paylaş