Verilen kiloyu geri almamak

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Ufuk 93 tarafından 3 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ufuk 93

Ufuk 93 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Selamlar.
    Çeşitli ölçümlere göre 170/174 cm boyda 110 kilo başladığım diyette 3. Ayda 97 kiloya indim.
    İlk 10 gün kendim yaptım, sonra diyetisyene gittim.
    Yemeği evden alıp yanımda taşıdığım için diyetisyenin listesinin 1 kase çorba, 1 dilim ekmek ve yarım bardak ayran altında kaldım.

Böylece belli bir yol kat ettim.

Çok bi spor da yapamıyorum imkanım olursa 30 dk yürüyüş anca. (Birde bugün kondisyon bisikleti siparişi verdim bakalım)

Hedef 80-85 lere inmek ama kilo verenler hep fazlasıyla almışlar internete göre.

Almamak için ne yapmak lazım ?
    Ömür boyu diyet mi yapıcam ?
    Tekrar şişko olmak kader mi ??

2. KraventheHunter

KraventheHunter Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merak Etme ben o test süresini aştım 98,5 kilodan 73 kiloya indim 5,5 ayda, ve yaklaşık 2 aydır da 0,5 kilo almışım onunda sebebi 1 aydır antrenmanlara başlamam. ekmek ve şekerli gıdalardan mümkün olduğunca az tüketirsen sıkıntı olmuyor o kadar takılmana gerek yok tüm mesele yeterli miktarda kalori almak. yani örnek vermek gerekirse bıraktıktan sonraki süre zarfında her türlü tatlıyı da yedim böreği de yedim ekmeği de tükettim. Sadece eskiye göre daha bilinçli oluyorsun, artık 1 ya da 2 dilim yetiyor yada tatlı yiyorsan daha hafif tatlıları tercih ediyorsun ya da 2.ci porsiyona devam etmiyorsun.

Anlayacağın sıkıntı olmuyor. şimdiden başarılar bu arada.

3. Ufuk 93

Ufuk 93 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Çok teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş