verilen kilo sonrası deri sarkmaları

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve FrenchKiss tarafından 12 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ben 3 yılda 120 kilodan 80 kiloya düştüm ve göğüs uçlarımda , karın bölgesinde ve kalça kısmında deri sarkmaları oldu , son 6 ayda 6 kilo verdim .Genel olarak çokta hızlı vermiş sayılmam , ama biraz sarkma yaşadım .Yağ oranım düşük olduğu halde derideki boşluktan dolayı hatlar net gözükmüyor, hatta oturunca görüntü pek hoş durmuyor. Bunları nasıl giderebilir . Şimdiden sağolun .
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/120-kilodan-80-kiloya-t56732.html?p=567001#post567001

2. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Sarkma yaşaman normal vücut 1 yıl içinde toparlamış olur.

3. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    yapmam gereken bir antreman şekli ,veya yemem gereken bir besin varmı bunun için , e vitaminin deri problemlerinde olumlu etki gösteren bir durumu varmış , deri sarkması içinde e vitamini almam işe yararmı ,günde tüketilen bir avuç fındık ve akşam yemeklerinde tüketilen bir domates ve marul ; günlük e vitamini için yeterlimi . Şuan diyette olduğum için çok fazla fındık ve cevize yüklenmek istemiyorum , günde bir kapsül balık yağı içsem diyette sorun olurmu

4. Mrganja

Mrganja Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende 6 ayda yaklasik 32 kg verdim benim gobek bolgesinde ve gogus bolgesinde hafif sarkma var onerebliceginiz antreman yada beslenme cesidi varmi?

body41body bunu beğendi.
  5. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    benimde göğüste sarkmalar var , büyüme antremanları yapıp altını doldurmaya çalış , açışlarlada gerdirmeye çalış . karın antremanlarındada altını doldurmaya çalış kilo ile çalış 2 ay böyle tek tek çalış hareketlere 3-4 setten 5-6 mide hareketi yap 30 sn dinlenerek , 20 tekrardan fazla yapamayacak kadar bir ağırlık al ve onla yavaş çalış , böylece altını daha etkili doldurursun . 2 ay sonra falan 3-4 alt hareketi belirlersin 3-4 tanede üst karın hareketi belirlersin önce altları arka arkaya süper set gibi yapar ,sonrada üstleri yaparsın 3 er setten , bide merkez noktasını çalıştırıcı hareket yaparsın , böylece daha fazla çalıştırırsın , daha uzun süre yormuş olursun adeleyi
    ben öyle yapıyorum 5-6 aydır düzenli mide çalışıyorum ,karın antremanlarına ilk başladığım zaman karın bölgem -belim bayağ kalındı , balon gibiydi karnım . zamanla hiç yılmadan çalışmaya devam ettim , ara ara diyette yaptım , 5-6 ay hamur işi , pastane ürünleri (çavdar ekmeği bile ) yemedim , eti yulaf yiyordum günde 1 su bardağı ,bazende onun yerine haşlama prinç yiyordum ,diyet yapmadıgım zamanlardada sadece çok çikolata-tatlı tükettim ,hamur işini - tuzu hiç tüketmedim . ve belik çok fazla inceldi ,karın kasları belli olmaya başladı , şuan 78 cm geliyor belim 82 kiloyum , son 4 ayda 4 kilo vermişim . ama göğüsteki sarkmalara önlem alamadım , onlarda dediğim gibi çalışarak giderilebilir ,ben yılmadan devam ediyorum , 1 sene içinde kilonu sabitler ve korursan , derinde vücuduna uygun bir hale gelir ,
    tuzu azalt
    e vitamini al
    yılmadan ağırlık antremanlarına devam et

Sayfayı Paylaş