Ventolin 2 mg 100 Tablet danışmak istiyorum.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Tarık.a tarafından 6 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Tarık.a

Tarık.a Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Abilerim kardeşlerim hocalarım merhaba 19 yaşında 1.91 boyunda 94 kilo civarındayım body sporunu 3 yıl belirli aralıklarla yaptım toplamda aşağı yukarı 1,5 yıl çalıştırdım vücudumu ilk sağlam antrenman dönemimde öncelikli amacım yağ atımıydı ve hızlı bir şekilde yağ yüzdesi fazla olarak 12 kilo vermiştim. 6 ay önce yine başladım 90 kilodaydım 2 ay devamlı yaptım kas gelişimi oldu ama kilom aynı kaldı ve gittiğim spor salonu kalitesiz hocaları ise pek bilgili değildi kendi bilgilerim ile çalışıyordum yağ yakımındaki olumsuzluğu görünce moralim çok düştü ve ara verdim.
    şimdi ise yine kilo aldım 96 ya çıktım ve 2 aydır çabalıyorum bu sefer bırakmaya hiç niyetim yok body sporu harika bir şey başarabilmek seviye atladığını görmek ayrı bir moral kaynağı ana amacım yağ kütlesini eritip kas kütlesini geliştirmek kendi seviyeme göre sert antrenmanlar ve çok tekrar giriyorum ama tatmin edici ve normal bir verim alamadım metabolizmam çok yavaşladı 2 kilo zor vermişimdir hocama durumu anlattım derecesi olan bilgili ve tecrübeli biri ve güzel bir vücut geliştirme salonuna gidiyorum bana ventolin 2 mg önerdi antrenmandan 30 dakika önce kullanmamı söyledi deneyenler varmı ? ayrıca yağ atımı için öneriye açığım.

2. Rivn

Rivn Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Düşük karbonhidrat diyeti denedin mi, yeteri kadar kalori açığı bıraktın mı? En son ne zaman diyetine ara verdin?

Tarık.a bunu beğendi.
  3. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    ventolin filan almayın kardeşim. ben astım hastasıyım. ben mecburen kullanıyorum. Sen hasta olmadan ne diye kullanıcan ?

Tarık.a bunu beğendi.
  4. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    ventolin diyetsiz işe yaramaz sen daha diyetini oturturamamışsın.ki bu ürünler son yağları atmak için kullanılır.
    zararlıdır

zRedDragon, mrthr35, Tarık.a ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    metabolizma hızını öğrenmeye çalış. yani demek istediğim metabolizman neden yavaş onu öğren tiroitlerden olabilir demir eksikliği yaşıyor olabilirsin. mesela kilo alıp veren sonra yine kilo alan kişilerde tiroitlerinde sorun olabiliyor.

Tarık.a bunu beğendi.
  6. Tarık.a

Tarık.a Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    aklımdan geçmedi değil tavsiyen için teşekkür ederim sanırım doktora uğramam gerek :D.

Sayfayı Paylaş