Vee Vee Ve Herşey Daha Güzel olucak 97den 75e İnme Çabaları :) Başlasın !

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Ogzdgrmnc tarafından 8 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ogzdgrmnc

Ogzdgrmnc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Evet Abilerim kardeşlerim öncedende 19 kg vermiş bir insan olarak ve yeniden alıpda kafamı duvara vuranlardanım aglayanlardanım ve aynı beyinsizliği 25 gün önce üşengeçliğimden gitmediğim spor salonunu bırakarak yaptım.
    Ama Başlıyorum ve daha kararlıyım hırslıyım.

Bugünkü beslenme
    Budur 2000 kalorilik bir diyet 1 hafta denicem eğer iyi giderse tam gaz devam.

Spor :
    Spora karar veremedim ama günde 1 saatlik yürüyüşüm Fix okula gidip gelirken bu arada aldığım harçlıkları biriktiricem 1 Taşla 2 kuş misali...
    Workout proğramına başlıcam spor salonuna ise ne zaman yakınımda açılırsa o zaman çünkü buradan kalkıp 1 saat daha yürüyüp spor salonuna gitmek insanı acayip yoruyor.

Fiziksel Bilgilerim :
    KG : 97
    BOY : 1.77
    BEL : 104.5

Son düzenleme: 8 Nisan 2015
  2. nicolevis

nicolevis Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    97kg birisi için protein miktarı çok az, çok büyük kas kaybı yaşayabilirsin haberin olsun.

ayrıca yatmadan önce 3 porsiyon meyve fazla değil mi? Zaten sabahta 1 tane elma yiyiceksiniz. Meyve de fruktoz (meyve şekeri) var ve fazlası yağa dönüşüyor. Birde bunu yatmadan önce 3 porsiyon almak hiç mantıklı değil bence ama siz bilirsiniz. Ayrıca sabah 8 tane diyet büskivi yiyeceğine 100gr yağsız tuzsuz bulgur pilavı veya 100gr yulaf ezmesi yiyin hem karnınız doyar, hem daha kaliteli beslenmiş olursunuz.

Bu arada spor salonuna gitmemenin tek bahanesi üşengeçliktir, gitmek isteyen 2 saat yol olsa bile gider. Şahsen benim de salona gitmem yürüyerek 45dk sürüyor ama hedeflerime ulaşmam için haftanın 6 günü üşenmeden gidiyorum :)

Bu spora ne kadar emek verirsen o kadar karşılığını alırsın.

Başarılar dilerim :)

Sayfayı Paylaş