1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

VayneX 98 kilodan 70 kiloya düşüş ve ''Tavsiyeleriniz''

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve VayneX tarafından 14 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. VayneX

VayneX Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar,

Bundan yaklaşık 6 ay önce 98 kilo idim şu anda 70 kiloyum, kendimce büyük bir başarı elde ettiğimi düşünüyorum ama şuanki halimden pek memnun değilim.

Ben kilolarımı sporla değil yeme içme düzenimi dengeye oturtarak verdim yaklaşık 2 aydır tam düzenli olmasada spor salonuna gidiyorum ve ağırlık antireman ıyapıyorum. Salondaki bazı hocalar bana cılızsın kardiyo yapma yemek ye ağırlığa devam et diyor, bazı hocalar ise fazlalıkların yok fitsin ama hacim yap diyor.

98 kilodan bu hala gelmiş birisine böyle tavsiyeler yapılınca feleği şaşıyor bildiğiniz ya ben keşke kilo vermeseydim ağırlık çalışsaydım direk fitness yazılsaydım moduna giriyor. Neyse asıl konumuza geecek olursak resimlerimi ve ölçülerimi sizler ile paylaşmak ve tavsiyelerinizi, yorumlarınızı almak istiyorum şu anki durumum hakkında yorum yapıp neler yapmam gerektiği konusunda tavsiye verirseniz çok sevinirim.

Yaz zamanına kadar iyi bir vücut yapmak istiyorum ve bu sporu hayatımda devamlı bir hale getirmekte istiyorum.

Ölçülerim
    Omuz : 115
    Göğüs : 98
    Kol : 33,5
    Bel : 81
    Bacak : 52
    Kilo : 69,7

2. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Tavsiye vermeyeceğim, problem olmazsa üzerine tavsiye isteyeceğim. Ayda ortalama 5kg verip nasıl sarkma yaşamadınız? Diyetinizi ve varsa sporunuz hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz?

3. VayneX

VayneX Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Tabii problem olmaz hocam, bende şahsen bilmiyorum herhalde deriyle, metebolizmayla alakalı bir durum. Sadece karnımda hafif kırmızı bir çatlaklık oldu oda kaslar sertleştikçe düzelicek diye tahmin ediyorum.
    Bunların dışında günde yaklaşık 4 öğün yemek yiyordum azar azar ve yaklaşık 8 kilometre gidiş 8 kilometre dönüş şeklinde ormanda yürüyüşler yaptım izci olduğum için, ayrıca şekeri tamamiyle kestim aşırı kola içiyordum günde 3/4 litreye yakın midem delinecek duruma gelmiştim kolayı bırakmamda en büyük etken oldu.

serialno bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş