Vücut yağlarını azaltmam lazım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Carnvall tarafından 1 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Carnvall

Carnvall Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhabalar . Ben 21 yaşında, 1.78 boyunda ve 77-78 kg civarındayım. Biraz da kalıplı olduğumdan kilo konusunda bir sıkıntım yok, benim sıkıntım yağ ile. Küçükken biraz kiloluydum, ve çok fazla yağlı yiyecek tüketiyorum yani seviyorum burgeriydi cipsiydi felan. Abartı derecede olmasada göğüslerim sarkık ve göbek yapmaya başladım. Benim isteğim fit durmak, hafif kas göğüs kası yeterli. Şimdi sormak istediğim bazı sorular var çok bilgili olmadığım için size danışmak istedim. Öncelikle forumda araştırdıklarıma göre, bu yağları eritemeden şekil vermem mümkün olmuyor. Önce bir kardiyo'ya girip kilo vermem, sonrada hacim ve kas için sağlıklı bir şekilde almam gerekiyor. Yanılıyor muyum? İkinci olarak, dediğim gbi çok sağlıksız ve düzensiz beslenen biriyim, dolaysıyla sitde vrilen diyetlerin bir çoğu bana uymuyor.tabi ki azaltacağım elimden geldiği kadar fakat Beslenme için önerebileceğiniz birşey veya çok zorlamayacak bir diyet-programı var mı? Teşekkürlwr.

2. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Haklısın definasyon dönemine girmeden istediğini elde edemezsin.
    2. dediğine gelcek olursak buradaki diyetler aslında bi zamanlar kimseye uymuyordu. Birazcık kendini sıkıp spor yapmayı alışkanlık haline getirdiğinde ve diyet yapmak yaşam seklin olduğunda zorlanmayacaksın anladığım kadarıyla çok abur cubur yiyorsun ama içinde abur cubur olan hiç bir şekli yok bi şekilde bunları terk etmen lazım yoksa kardiyoda fayda etmez.

3. Carnvall

Carnvall Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Y
    öncelikle cevabınız için teşekkürler. Ya aslında abur cuburu bir şekilde de kesebilirim ama, polonyada erasmua yapıyorum ve öğrenciyim yani . Ne bileyim, tosttu, hazır pixzayı alıp fırına atmaktı, patates kızartmasıydı hemen hemen hergün yediğim şeyler bunlar. Pek meyve sebze de yiyen birisi değilim. Meyvelere abanacağım biraz bide azaltabildiğim kada azaltacağım.

4. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    meyveyede abanma sonuçda onlarda şeker bence bi tavuk göğsünü aliminyum folyoya sarıp yiyebilirsin çok daha saglıklı olcakatır pirinç zaten çaydanlıkda bile yapılıyor :) tavuk pilav seni bayağı götürür.

5. Carnvall

Carnvall Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tavuk göğsüde yiyoruz, pilav aldık ama duruyor köşede daha dokunmadık .

6. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    fast foodu bırakmazsan çok zor kilo verirsin.

7. JosephhV

JosephhV Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum bende senin dertten yakınıyordum.Şuanda 88 kilodan 76 ya düştüm yağ oranımda ilk 2 haftada 3 kilo gitmişti. Sonrasında analize girmedim yağıma baktırmadım. Ama şöyle diyeyim eğer fast foodu falan bırakamıyorsan belirli bi miktar ye. Bende Çok yiyordum sabah öglen aksam o derece seviyordum hamburgeri pizzayı falan. Ama simdi 2 haftada 1 kere olmak şartıyla yiyebiliyorum ama abartmadan tabi. yerken de yeşilliğini bol tutuyorum onlardan yemeye calısıyorum. Zor bi dönem senin için ama bu konuda kararlıysan yaparsın. Bi anda kesme az ye.

Sayfayı Paylaş