Vücut hakkında yorumlarınızı bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve GhqsT tarafından 30 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. ozersan

ozersan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    GhqsT öncelikle resmini buraya koymuşsan kötü yorumlarada hazır olman gerekir.Buradaki herkes GhqsT un canı sıkılmasın morali bozulmasın diye evet çok iyi sıkı çalışmaya devam yazacak değiller.Benim fikrimi soracak olursan tamam sen belki iri gözükebilirsin ama bu kaslı (yani fit,formda,adeleli senin kas anlayışın farklı olduğu için bunları yazdım) olduğun anlamına gelmez.Öncelikle VG çalışmalarını azaltıp sıkı bir diyet ile cardio çalışmalarına ağırlık vermen gerek kilolarını verdikten sonra zaten sende anlayacaksın durumunu.Ondan sonra VG yaparak istediğin kasları elde etmen daha iyi olacaktır.

2. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Abuk subuk konuşmaya devam ediyorsun,kas var ama öyle yada böyle uyarılmadığı için gözükmüyordur.Genetik olarak kol kasları zayıftır vs.Yav çok çocuk kaynamaya başladı burası gerçekten belli bir sınır konulmalı bu tür kişiler direk uzaklaştırılmalı forumu kirletmek ve ortamı germekten öteye gidemeyen kişilikler.Adam gibi konuşuyoruz anlamıyor,ukala ukala konuşuyor.

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    tekrarı halinde sınırsız uzaklaştırılacaksınız.

Savaşcı bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş