Vücut Gerginliği ve Eklemlerde Ağrı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Xcalamity tarafından 9 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Xcalamity

Xcalamity Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amsterdam
    Antremanın ertesi gününde vücudum çok gergin ve eklemlerim ağrımış bir vaziyette günü geçiriyorum bu durum en çok çalıştırdığım bölgede ortaya çıkıyor.
    Mesela geçenki sınavda salona girip tahta sıraya oturduğumda birden eğilip bükülemedim kendimi adeta kaskatı kesilmiş hissettim yere düşürdüğüm silgiyi almak için eğildiğimde sırt ve omuz eklerimden adeta katır kutur sesler geldi .
    Herhangi bir sakatlık söz konusu olduğunu düşünmüyorum fakat nedeni ve çaresi konusunda hiçbir fikrim yok yardım ederseniz sevinirim.

2. aydingunaydin_61

aydingunaydin_61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Bende eklem ağrısından çekiyorum.Omuz bölgesi.Jelatin kemik ağrısına magnezyum kasa iyi geliyor.Dene bence.Ama bendeki bu omuz ağrısını doktora göstermem lazım,üzerine yatarken ağrıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Xcalamity

Xcalamity Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amsterdam
    kandan bu tür şeyler anlaşılır mı bilmiyorum ama geçenlerde kan tahlili yaptırdığımda doktor vücudumun susuz kaldığından,kas yıkımının fazla olduğundan ve kendini toparlayamadığından falan bahsetmişti bol su içen birisi olmama rağmen bol su içmemi ve dinlenmemi önerdi gerçi bunun anlattığım olaya ne kadar etkisi var tartışılır.

4. Hydraa

Hydraa Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fizyoterapist
    Eğer aşırı antrenman yaparsanız kanda kreatin kinaz enzimi değeri yükseleceğinden tahlil sonuçlarına yansır. Doktor büyük ihtimalle ordan bir çıkarım yapmıştır size. Kendinizi fazla zorlamayın overtraining dediğimiz durumu yaşamamak için kendimize yeterli dinlenmeyi vermemiz gerekir.

5. aydingunaydin_61

aydingunaydin_61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Kreatin miktarını fazla almak etkilermi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Hydraa

Hydraa Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fizyoterapist
    Hayır onunla bir alakası yok.

Sayfayı Paylaş