Vücut geliştirmeyle ilgilenen sevgili...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ferhat AYDIN tarafından 18 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. Ferhat AYDIN

Ferhat AYDIN Yeni Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    0
    Yani sporunu yapması gerekiyor ki balina etli olmasın.
    Tamamdır. Bu işi çözdüm... haehaeh : )

2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    fitness la uğraşan bir sevgilimin olmasını isterdim

3. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ben askerdeyken sevgilim telefonda bana spora gideceğini söylemişti, ona karşı çıktım çünkü gideceği salona güvenmiyordum işin içinde erkeksi kıskançlıklarımda vardı ama esas korkum bilinçsiz spordu. Beni beklemesini askerden sonra beraber yapmamızı söyledimse de dinletemedim. Gitti ceylanım belini sakatladı geldi. önceden belinden sorun olduğu için olmuş ta falan filan. Kadıköydekiler o salonu bilir şimdi ismini vermiyim bilahare ilgienicem onlarla hale içimde uktedir.

Şimdi korkuyor garibim spor yapmaya ancak bel egzersizlerini yapıyor benim ise o salona kızgınlığım daha da büyüyor unutacağım yerde.

Şunu söyleyeyim elbette fitness yapan pilatess yapan kızlar iyi olur da bazılarınız diyor ki bodyci kız istemem? Sanki TR de öyle kız bulabilecekmişsiniz gibi. Bi de şu var ki o bodycilerin vücudu öyle kolay oluşmuyor ki sevgilileriniz body yapmakla o hale gelebilsin?

Fitness de yapsa ağırlık kaldırarak destek almasını isterdim, ha isterse hiç spor yapmasın o da sorun değil. İlişki de önemli olan şeyler çok daha başka. Ama beraber spor yapabilmek isterdim. Açıkça söyleyeyim beraber salona gitmezdim pek modern değilim kendimi godoş gibi hissederdim bazı anlarda onun için hiç bulaşmazdım. İlerde imkanları yaratabilirsem evimde ufak çapta bi salon yapar prensesime yaptırırım orda spor, daha ne ister deli gönül...... :)

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Tam olarak istediklerimi yazmışsın.Ah ah.

5. kiraly

kiraly Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    herşeyden önce spor yapan bi sevgili olması çok iii olur.hele bide fitness BB yapıyosa paha biçilemez.

6. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    özetlemek gerekrse bir çok erkeğin bayanda aradığı vücut bu

Genelde tercil edilmeyen ise bu vücut

Sayfayı Paylaş