Vücut geliştirme antrenörlük belgesi hakkında bilgisi olan içeri lütfen

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Who Feed Fitness tarafından 30 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Who Feed Fitness

Who Feed Fitness Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle Merhaba, Ben bu yaptığım spordan para kazanmak isterim. Belgesiz de çalıştığım salon oldu ama kısıtlı bir salondu. Beni merak ettiğim şeyler;

Vücut geliştirme antrenörlük belgesini almak zor mu? her il de kurs yerleri açılmadığını duydum.

Bu belgenin kademeleri benim iş hayatımda ne kadar etkiler?

Teşekkürler.

2. Mustafa Salı

Mustafa Salı Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Selam,Eğitimler ciddi anlamda zor oluyor,öncelikle anatomiyi çok çok iyi bilmen gerekiyor,eğitimde asla yok bench press miş squat mış bunlar karşına çıkmaz. Eğitim insan vücudu ve sindirim sistemleri üzerine kurulu, Anatomiyi gözün kapalı bilmiyosan sakın gitme paran çöp olur,4 ay küsür sürüyor eğitimler hangi ildeyse artık, her ay gidiyosun ve biton masraf, bazen ayda 2 gün ders oluyor ve 2 gün için ordan kalkıp o şehire gidiyosun,benim sana tavsiyem özel sektördeki kurumlardan eğitim belge sertifika toplamaya uğraşma,adamlar sadece parasını düşünüyor başka hiçbişey umurlarında değil,git kardeşim devletin açtığı kurslara orda takıl. Hayda Budak ESFA - bu adamdan uzak dur :)

3. Who Feed Fitness

Who Feed Fitness Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    az çok anatomi bilgim var ama tabi ileri seviyede değil. Sonucta başta eğitim ders görmüyormusun ?

4. Mustafa Salı

Mustafa Salı Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    İleri seviyede olması lazım,Eklem haraketlerini a dan z ye ezbere bilmen gerek ve bu eklem haraketleri postür duruşları eğitimin ilk konusuydu bizde

5. Who Feed Fitness

Who Feed Fitness Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    yani bu kadar bilgiyi oraya gittiğimizdemi istiyorlar yoksa eğitim verip öğrenme şansımız var mı?

6. Mustafa Salı

Mustafa Salı Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    O kadar bilgin yoksa inan sınavı geçemezsin,ordada konusu işleniyor ama 3 günde 5 günde öğrenilcek şeyler değil,40 kişi varsa eğitimde 3 kişi alıyor zaten belgeyi alan adamlarda bilgisiyle eğitimi veren hocalara taş çıkartıyor emin ol :)

Sayfayı Paylaş