Vücut, göğüs ve karındaki tüy ve kıllar için Philips BodyGroom kullanan var mı?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve American Psycho tarafından 21 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Makineyi dün gördüm.Yabancı ülkelerde özellikle Amerika gibi ülkelerde bir ton güzellik salonu var.Ağda yapıyorlar ama bana kalırsa makine daha iyi gibi.En azından kıl tekrar çıktığında tekrar alınabiliyor rahatlıkla ve adam gibi çıkıyor.Ağda sonrasındaki gibi değil :D

Neyse şimdi son zamanlarda göğsümde Batman'in işareti çıktı.Karın bölgesinde de var.Çok uyuz ediyor tabii.Baktım yabancıların çoğu bu tür makinelerle uçuruyor kılları.Bende almaya karar verdim.Bodygroom isimli Philips'in makinesini herkes övmüş.Burda da açılmış konusu ama yeterli bilgiyi alamadım.Vücudumla işim bittiğimde o anki görüntüsüne bakıp kendimi uzun uzun seyredebilcek miyim? Yoksa sakal traşı sonrası görüntü mü olcak? Gerçi göğüs ve karın kısmındaki kıllar daha değişik bi yapıya sahip.Pürüzsüzlük gelebilir.Kullanan birisi varsa memnun olurum bilgi verirse

Ayrıca bir sürü modeli var Vatan, TeknoSA gibi mağazalarda satılan.Aralarında fark var mı? Başlık ve jiletle alakalı sanırım asıl değişim.Hiçte kullanmadım önceden.O yüzden almadan önce sorayım dedim.İyi günler

Sayfayı Paylaş