Vücudumu incelermisiniz

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Oğuz Güneș tarafından 18 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Oğuz Güneș

Oğuz Güneș Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhabalar benim beslenmem sabah 100 gr yulaf yagsiz sutle 200 ml 3 yumurta yesil cay 2 saat sonra spor spordan sonra 200 gr tavuk gogsu izgara yanina siyah pirinc 1.5 saat sonra badem 5 tane 3 tane cevi ve yesilcay aksam menum gene ayni gunde en az 1 kahve 2 yesilcay iciyorum bazen tavuk yerine fasulye nohut aliyor ama hic yag koymam salatam yogurdum da var menulerde 3 aydir spor yapiyorum beslenmeme ne eklemem ne cikarmam hangi suplementi almam lazim lutfen yardimci olurmusunuz
    http://i.hizliresim.com/ojPpLo.png
    http://i.hizliresim.com/697GRN.png
    Resmimi oraya yukledim

2. stranger02

stranger02 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    vücudun fitnesee a uygun altyapsııs iyi beslenme şeklinde güzel böyle devam et ama artık protein tozu almaya başla ayrıca kretainde kullanmanı tavsiye ederim. gögüs çalışmana dikkat et. biraz zayıf gögüslerin sanırı m benchte bar haric en fazla 40 kg kaldırıyorsun . daha ağır çalış azimli ol .6-7 aya vucud dahada toplayacak kendini .iyi çalışmalar

3. Oğuz Güneș

Oğuz Güneș Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cok tesekkur ederim cok sagol kardesim destegin icin cok haklisin eksik yonlerim onlar calismaya devam :)

4. Emircand62

Emircand62 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Kardesim sabır normal vucudun 1 sene icinde gozle gorulur degisiklik olur iyi beslenebildigin kadar beslen ve antremani yap o vucud istesede istemesede gelisecek zaten

Sayfayı Paylaş