1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Vücudumdaki dengesizlik

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Mavi732442 tarafından 17 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Mavi732442

Mavi732442 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba kilom 60 boyum 1.76 çok zayıf çelimsizim buna rağmen belimin arkası ve yan taraflar aşırı yağlı göbeğim oturunca katlanıyor diyet yapıyorum yüzüm zayıflıyor kollarım inceliyor ama bi türlü şu bel yağlarım gitmiyor artık psikolojimi bozdu moralim çok bozuk spor salonuna kayıt oldum ilgilenen olmadı napıcam bilmiyorum kıyafetler olmuyor tuhaf duruyor denize girmeye bile utanıyorum artık napmam lazım bi kardeşiniz olarak yardımcı olabilecek yorumlarınızı bekliyorum 1497651041803-73660492.jpg 1497651155081-1798167646.jpg

2. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    skinny fat dedikleri olay vücudunda hiç kas yok o yüzden jole kıvamındasın şuan çalıştıkça sertleşçen

afka9 bunu beğendi.
  3. davonnn

davonnn Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    zamanla düzelir kardeş sen hele bir başla spora

4. Xcom

Xcom Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Diyetinde protein miktarını 110-120 gr altına düşürme.Kilo vermek yağ vermek anlamına gelmesin, protein dengesini sağlamassan kilo veriyorum zannetip, kas kaybı yaşarsın.Biraz bunu anımsattı bana.Ayrıca göbek ve bel çevresi en zor parçalanan kısımdır bunuda bir kenara yaz.Spora başlayıp protein dengeni sağlarsan bu durumu çabucak aşabilirsin.Bol su ve günde 2 fincan yeşil çay unutma :)

Mavi732442 bunu beğendi.
  5. Mavi732442

Mavi732442 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yorumun için teşekkür ederim dediklerini yapıcam kesinliklr protein tozu kullanayımmı peki işe yararmı

6. Xcom

Xcom Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Eğer ki protein ihtiyacını yiyeceklerden karşılayamassan kullan tabi ki.Mesela ben bazen işe geç kalıyorum kahvaltımı tam yapamıyorumhaşlanmış yumurtalarımı yanıma alıp evden çıkarkende tozu içiyorum.
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Haziran 2017 ---
    Eğer ki protein ihtiyacını yiyeceklerden karşılayamassan kullan tabi ki.Mesela ben bazen işe geç kalıyorum kahvaltımı tam yapamıyorumhaşlanmış yumurtalarımı yanıma alıp evden çıkarkende tozu içiyorum.

7. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    Yapman gereken çok açık yağ yakıp kas almak eğer sporada yeni baslasiysan bu iş oldukca kolay olur ama bel bolgesindeki yağlardan kurtulmak sandigin kadar kolay degil spor salonunda ne kadar cok vakit gecirirsen okadar iyidir ve artik abur cubur yok yeni bi sayfa acmalisin beslenme sporcu beslenmesi antremanlarda bi okadar siddetli olmali.

8. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Spor yaptıkça beslenmene dikkat edersen vücudun üçgene doğru yol alır. Çatı genişleyince zaten şu an hoşuna gitmeyen görüntü ortadan kalkacak. spor yaparken 83 kilo iken giydiğim pantolonu, spor yapmadığım dönem 75 kilo iken bile dar geliyor düğmesi kapanmıyor diye giyemiyorum. ki ben öyle hassas diyet uygulamam. orta karar bile gitsen istediğini ele edersin gözünde büyütme

Sayfayı Paylaş