Vücudum ince

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Serkan87 tarafından 18 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Serkan87

Serkan87 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar öncelikle kendimden bahsedeyim yaşım 17 kilom 74 boyum 185, hazirandan beri vücüt geliştirme yapıyorum bu süre zarfında kilom 72den 74e, omuzum 104ten 109a, göğsüm 82den 88e, belim 85ten 87ye, bacağım(diz kapağıyla kalça arası) 51den 57ye kollarım 26dan 31e çıktı. İlk sorum, ilerlemem nasıl iyi mi dengeli mi? İkinci sorum ise evet enine gelişiyorum ancak vücüdum hala ince çocuk vucudu gibi mesela kollarım çok ince gözüküyor, birde nasıl tarif edeceğimi bilemiyorum şöyle söyleyeyim. Göğsümün ön tarafı ile sırtım, o mesafe bana çok yakın gibi geliyor çevremdeki insanlar öyle değil çevremdekiler dediğim benden birkaç yaş büyük olan insanlar ama bence fazla bir fark yok çünkü artık bende yetişkinliğe çok yaklaştım 1 sene kaldı. He bu arada ben göğüsten örnek verdim ama bahsettiğim şey sadece göğüsümde değil bütün vücudum öyle ona ne denir kalınlıkmı artık neyse o çok az bende nasıl artırabilirim.

Sayfayı Paylaş