Vücudum için makine aldım yardım

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve S.Çağrı tarafından 17 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. S.Çağrı

S.Çağrı Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar yaz geliyor malum erkeklerin vücut kılı sorunu var,ben şuanda istediğim vücuda kavuşamadım ama kıllara çözüm bulmaya çalışmak bir adım atıp traş makinesi aldım.Sürekli traş olmaya gittiğim berberden kullandığı bildiğimiz berber makinesini nereden aldığını sorup aynısını getirttirdim ve bugün elime geçti.Makine bildiğimiz berber makinesi,şarjlı,6 tane ucu var 1-4-8-12-16-20 yazıyor sanırım mm olarak birimleri oluyor.Sırtımdaki bölgeler için uç takmadan 0 ense traşı gibi yapmayı düşünüyorum,göğüs bölgem ise oldukça kıllı,vücudumu istediğim gibi geliştiremediğim için bütün kılları almayacağım,yolunmuş tavuğa dönmek istemiyorum,yani göğüs bölgemi 0 değil kısaltmayı düşünüyorum,daha önce hiç vücudumla ilgili böyle bir işlem yapmadım tecrübem yok,güzel göze hoş gelmesi için vücuduma hangi başlığı takarak uygulamam gerekiyor?Göğüsü ve omuz bölgesi açık Tişört giymeyi planlıyorum,yani göğüsümün gözükeceği şeyler giyeceğim o yüzden kılların uzunluğunun hoş durması gerekiyor.

2. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Vücudum için makine aldım derken zannettim erhald e ev e koşu bandı falan aldın :D

Azi ve S.Çağrı bunu beğendi.
  3. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    bence en güzel yöntem başlığı 4 e tak ilk bak önce bir bölgede 3 e tak yine bak bu şekilde sana hoş gelen ölçüyü bulucaksındır :)

makinen hayırlı olsun güle güle kullan :)

Azi ve S.Çağrı bunu beğendi.
  4. S.Çağrı

S.Çağrı Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    3 başlığı yok ama olsun napalım 12 yi takarak başlayıp deneyeceğiz,teşekkür ederim :) kalkan333 kişisel bakım ürünleriyle bozdum kafayı şu aralar sıra onlara da gelecek gerçi eve sığmazlar :)

Danny Boy bunu beğendi.
  5. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Hehehe tamam onları alıncada konu açarsın :) :D

6. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    kalkan333 senin vücut baya kılsız duruyor kullandığın bi makine veya ürün varsa tavsiye eder misin?

Fth056 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş