Uzun süren ishal ve kusma

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve m4roon tarafından 23 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. m4roon

m4roon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    iyi günler
    Bu sporu 3 senedir yapıyorum ne olursa olsun onca işin gücün arasında 8 öğününü asla atlamayan biriyim.
    Doktora ishal ve kusma şikayetiyle gittigimde bana ercefuryl diye cok övülen bi ilac verdi hap bitti gitti halada cekiyorum 1 hafta oldu.
    Mide bulantısı halsizlik hepsı bitti gitti bu lanet ishal gitmedi üstüne ishal hapı bitince yan etki yapıp alerji yaptı ben işin tuvalet kısmında değilim benı delirten formumu kaybetmek.Bu hastalık sürecinde ne olursa olsun vücuduma gereken protein miktarının hep 20 30 gr fazlasını almaya calıstım ve aldım karbonhidrat olarakda zorda olsa kilo basına2 gr kadarını aldım merak ettıgım şey kas olarak cok bi kaybım olmusmudur yoksa su kaybından dolayımıdır.Her geçen gün deliriyorum emeğim gidiyor diye beni rahatlatabilecek bir kaç cümle söyleyebilirsiniz umarım boy 1.75 kilo 64 ince kemikli bir insanım 61.3 e düştüm aradaki fark cok degil ama kemik yapısından dolayı 2-2.5kg bende cok fark gösteriyor

Sayfayı Paylaş