uzun süredir halsizlik

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve fgyyfsjjs tarafından 20 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fgyyfsjjs

fgyyfsjjs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaslar ben eskiden 90 kg civarındaydım ve bilinçsizce 45 kg ye zayıfladım ondan sonra dal gibi kaldığımı fark edince spora basladım su an 70 kg yım ve 1.5 senedir aşırı halsizlik var kollarım bacaklarım
    Hareket etmekte bazen güçlük çekiyorum devamlı uykum var ve sürekli boynum ağrıyor şekerim ve tansiyonum normal ama bu diyet hayat kalitemi 0 ladı dışarı cıkamaz oldum ve sürekli canım sürekli oturmak yatmak istiyor doktor tavsiyesinden baska önerebileceginiz bi şey varmı ?

2. Yenerrr

Yenerrr Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    muhtemelen 2 senedir vücudunuzun çekmediği eziyet kalmamıştır. doktordan başka çare yok. 1 2 kan testi yapıp vitamin vericek. belki bir sağlık sorunun olduğu anlaşılacak. başka türlü toplayabilceğinizi sanmıyorum.

3. fgyyfsjjs

fgyyfsjjs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet resmen ölüm diyetine girdim belki 500 kalori almıyodum bazı günler şimdi 3 bin kalori alıyorum ama yine tık yok hatta son gğnlerde yine azdı ant. Yapamıyorum 1 haftadır bugun tahlil verdim kan ve idrar boyun rötgeni çektirdim bi şey cıkmasds beyin ve omurilik mr isticem hayat kalitem 0 a düştü sinirsel bir sorun olabilir şeker hadtalığı tansiyon ms yada aids ten Şüpheleniyom yine bi şey cıkmassa şekerim 80-90 buyuk tansiyon 12 kucuk 8-9.5 arası oda normal ama artık sorun neyse bi öğrenmek istiyorum yoksa intihar edecem o kadar kötü.

Sayfayı Paylaş