uzun boy...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve marjiinalego tarafından 24 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. marjiinalego

marjiinalego Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar yaşım 17 boyum 190 kilom 85 şişman değilim ama omuzlar geniş haliyle kalıplıyım boyda uzun bir kaç aydır bunu kafaya takmaya basladım arkadaslarımın yanında dev gibi kalıyorum yaklasık 3 yıldır vg yapıyorum keske yapmasaydım dıyorum simdileri iyice kalpılı gozukmeye basladım sişman değilim ama sizce kilo vermeli miyim

2. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Kalıp derken neyi kast ediyorsun göbek vs varmı varsa veya bu halinden memnun değilsen yağ oranını düşürürsün daha define olursun . Ayrıca o boyda o fizikte olmak bir ayrıcalıktır bence arkadaşların eğer senle dalga geçiyorsa bu senle alakalı değil kendileriyle alakalıdır çünkü herkezin istediği bir boya sahipsin bunun değerini bil ve ona göre çalış kimseyede kafanı takma belliki özgüvenin düşmüş bu ara kendine güven yakışanı yap en önemlisi ne istediğini bil ona göre çalış .

Balboa7 bunu beğendi.
  3. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    yakında yakışıklıyım boyum 190 fit vücutluyum arkadaşlarım benle dalga geçiyor acaba nasıl çirkinleşebilirim:) diye bir konu açılırsa şaşırmam yahu daha ne istiyorsun 190 boy geniş omuz tipte varsa tamam işte o seninle dalga geçenler seni kıskandıklarındandır

neverbackdown. bunu beğendi.
  4. marjiinalego

marjiinalego Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    abiler dalga gecilme olayı hiç yok ama cevremdekiler benden kısa ve ufak kalıyorlar yanlarında kendımı iyi hissetmiyorum olay bu tesekkur ederim ilgilendiğiniz için
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Aralık 2014 ---
    abiler dalga gecilme olayı hiç yok ama cevremdekiler benden kısa ve ufak kalıyorlar yanlarında kendımı iyi hissetmiyorum olay bu tesekkur ederim ilgilendiğiniz için

5. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Ne guzel iste hem uzun hem kaliplisin,arkadaslarin 1.70 e 60 kiloysa bu onlarin sorunu :)

6. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    Yapilabilecek bisey olsa ne guzel olur bende 1.80 falanim ama boyuma gore kollarim baya uzun vucudun diger bolgelerinden az gelisti kollarim

7. Sedaxoxo

Sedaxoxo Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Beylikdüzü

Oldugun gıbı kal :)

8. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    Bende 1.96yım, dediğin o hissi iyi bilirim, herkes çocuk gibi kalıyor, millet imreniyor ama sen içten içe tuhaf hissediyorsun. hatta fotoğraflarda geride durma , grup fotoğraflarda çömelme gibi vs. refleksler geliştirmiş durumdayım. Yapacak birşey yok, alışacaksın, ben 33 yaşındayım anca anca alışıyorum. :)

egemennn ve Murat-18 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş