Uzun Bir Aradana Sonra Tekrar Spora Dönmek

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Onderlion tarafından 10 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Onderlion

Onderlion Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar bahsettiğim gibi spora 6 yıllık bir serüvenin ardından askerlik yüzünden 16 ay gibi bir süre ara vermek zorunda kaldım ve bu ayrılık sonunda çeşitli kilo değişimi,kilo alıp verme,spor yapamama gibi bir çok nedene bağlı olarak bu süre zarfında vücudum deforme oldu.Kas kütlemde azalma yağ kütlemde fazlalaşma oldu özellikle bel çevresinde.Tekrar spora ait olduğum yere geri döndüm ve birazda sabırsızım çünkü eski formuna dönmeyi kim istemezki. Evet fazlada uzatmadan konuya giriyorum konu; en hızlı biçimde içinde bulunduğumuz bu yağ yakma günlerinde en çok nasıl kas kütlemi kaybetmeden yağ yakarım. Hocalarım beni 2 hafta alıştırma programından sonra bölgesel programlara geçirdi ve setleri 10-10-10 olarak giriyorum ve haftada bir günde hafif kardiyo ve mide çalışma programım var. Aynı zamanda antrenmana başlamadan önce yağ yakımı için l- carnitin kullanıyorum aynı zamanda kas kaybını önlemek ve oluşumunu sağlamak için antrenmandan önce l- carnitinle birlikte 3 adet amino asit antrenmandan sonrada 3 adet amino asit, 2 ölçek protein tozu ve 2 glutamin alıyorum, yatarkende 2 glutamin daha alıyorum ve protein ağırlıklı besleniyorum. Evet yavaş yavaş soruma geldik sizce uyguladığım metotla başta anlattığım hedefime yani antrenman programım,suplement kullanımım,beslenmemle bu şekilde hızlı bir biçimde yağ yakıp aynı zamanda kas kütlemide arttırabilir miyim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim sporla kalın...

Sayfayı Paylaş