Uzun bir aradan sonra tekrar baslamak

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve wrath06 tarafından 7 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Merhaba arkadaslar uzun bir sure yoktum ve spora 1 yil gibi bir sure ara verdim 1 hafta once yeniden baslamis bulunmaktayim haliyle yaglandim ve kas kaybettim.
    Hizli giris yapmak icin ketojenik diyete basladim bir haftadir ketodayim 87 kg civariydim baslamadan once bugun tartida 83 kg ciktim fakat kas olarak da hacim aliyorum.
    1 ay bu diyeti surdurup low karba gecip daha sonra kas kapasitesine gore yaglanmadan deneye deneye karbo artirmayi dusunuyorum.
    Spora baslayali bir hafta oldu ve her yerim agriyor hamligi atmis degilim. Umarim 1 aya kalmaz bu hamligi atmam.
    Gunluk beslenmem karbo olan hic birseyi yemiyorum karb varsa oda yesil sebzeden gelir protein olarak 80-120 gr arasi aliyorum yagi ise 80-120 gr civari aliyorum.
    İlerleyen zamanlarda before after resimleri paylasacagim simdilik iyi gidiyor.
    Takviye olarak protein tozu, bcaa, kreatin, magnezinc, b kompleks, demir, omega3 kullaniyorum.
    Herkese basarilar

Sayfayı Paylaş