UZIKONIGRASSE BESLENME GUNLUGU

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve UZİKONİGRASSE tarafından 13 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Merhaba artik yedigim ictigim her seyi sizinle paylasmaya karar verdim suan ki fotograflarimi aticam 1 sene boyunca degisimimi en iyi sekilde yapmaya calisicam yarindan itibaren basliyorum yarın yiyeceklerimi atip basliyalim
    Sabah 5 yumurta 50gr yulaf 1 bardak sut ara ogun elma oglen 250gr tavuk 250gr makarna ara ogun 1avuc fistik antrenman sonrasi 1 olcek optimum whey aksam oglenin aynisi gece 100gr lor ha unutmadan bu sureste 4 ay full body 3 ay alt ust sonra 3ay 2 bolge ve sonra 3 ay tek bolge calismayo düşünüyorum toplamda 8 ay yaptim 5 aydir yapmiyorum baya bi kas kaybim oldu ama doneli 1 hafta oldu dunde beslenmemi oturttum :)

Ekli Dosyalar:

2. babaoglu31

babaoglu31 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Bizde spora geri donduk 7. Gun hastanelik olduk 2 gundur ne beslenme kaldi ne birsey :D iyi calismalar hocam sana hedefine en kisa surede ulasirsin insallah

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Gecmis olsun hocam cok tesekkur ederim insallah en kisa zamanda iyilesir hedefinize ulasirsiniz sizde :))

4. babaoglu31

babaoglu31 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Eyvallah calisirken dikkat edin 6 aylik sporum bosuna gitti bir kol catlagina 3 ay ara verdik

5. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Elimde 4.tarak kemiginde parcali kirigim vardi sonrasinda odem topladı kemik inceldi felan ameliyat dediler olmadim 6 ay yattim simdilik sıkıntım yok gecmis olsun sizede :)

6. babaoglu31

babaoglu31 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Bizde gureste istanbul yari final 7 0 ondeyken son sayiyi alirken kol altinda kaldi cocukta ustumde kaldi kolde 3 yerden catlak talihsizlikler hep bizi buluyor

Sayfayı Paylaş