UZAKTAN EĞİTİM BFTR ÖZEL

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve _Tunc_ tarafından 9 Mart 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Herkese merhaba ben Tunc zaten birçoğunuz tanıyordur.6 seneyi aşkın Bodyforumtr de aktif olarak kendi başlığımda yazıyorum,bilgilerimi tecrübelerimi paylaşıyorum. Vücut geliştirme A milli sporcusuyum,Muscular phy yarışıyorum bilenler bilir baya sağlam geçiyor yarışmalarımız :) spor hayatıma başladığımdan beri bodyforumtr yi takip ediyorum bilgi anlamında çok şey kattı bana.
    Birçok arkadaşımız bana uzaktan eğitim için yazıyor ben de sadece bodyforumtr ye özel bisey yapmak istedim,10 kişiye, normalde 250 tlden verdiğim uzaktan eğitimi bodyforumtr den yazdıgını söyleyen arkadaşlar için 100tl ye vermek istiyorum.buraya cok aktif giremediğimden İnstagramıma yazmaları,bodyforumtr den yazdıklarını söylemeleri yeterli olacaktır.iyi sporlar herkese İnstagram-tunccf

Skinnyfat bunu beğendi.
  2. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Seni takip ediyordum. Cok basarili bir vucudun var. Ama burda sanki tırnak içinde işi ayağa düşürmek olayi olmuş gibi hisettim. Burda direk pt lik veriyorum desen amenna sonuna kadar hakkindir destekleriz. Ama buraya özel hirsey yapiyormus gibi burdan müşteri baglama girisimi pek hoş olmamış. Cunku bodyforumla hic alakasi olmayan bir adamda yaZsa onada 100 tl olur . Belki anlatamadım demek istedigimi ama neyse.

kirliiiii bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş