Utangacligim hakkında sorun

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve sergen turaman tarafından 7 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Selamlar forum ailesi.yaşım 15.176 54 kgyim.herneyse konu kıloyla alakali değil. Arkadaşlar ben kızlardan çok utanıyorum.sevgilim oldu tabi bunlar daha kucukluk ney sevgilisi neyse.6 7 ay önce sevgilim vardı mesajlaşmda konuşurdum ancak yüzyüze ne diceğimi bilemezdim yad bişeler derdim sacmalardim.erkeklerde böyle değil takılıriz ortammiz var falan ama arkadaşlarım kızlarla utanmiyorlar. Futbol oynuyoruz bana tezahürat yapıyorlar (kaptanım iyi oynarım )ben utanıyorum öyle onlar bagarinca. Ne olacak bu benim halim :D

betteringmyself bunu beğendi.
  2. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Ben de eskiden çok utanırdım. Lise sonda iken, okulun en serseri 2 genci ile kavga ettim. İkisini de dövdüm. Sonra okulun en güzel kızından arkadaşlık teklifi gelmişti bana. Ama kızı reddetmiştim. İşlerim var diye.Halbuki ne işim olacak, altı üstü lise öğrencisiyim. Üstelik lise 1 den beri gizli gizli o kızı süzen birisiydim. Ama benim teklifimi kabul etmez diye kıza yaklaşmazdım. Okuldaki en yakışıklı gençler ve en zengin aile çocukları o kıza teklif eder ve reddedilirdi. Herkesin peşinden koştuğu kız, 2 serseriyi dövdüm diye benden hoşlanmıştı. O kadar heyecanlanmıştım ki, kızın teklifini reddetmiştim:)
    Bunlar hep kendine olan güvensizlikten kaynaklanıyor. Öz güven sorununu halletmelisin. Bu hayatta, kız -erkek fark etmez, hiç kimseye aşırı değer atfetme.
    Derslerine çalış, iyi bir okula girmeye çalış, sporunu yap beslenmene , kısacası sağlığına dikkat et ve kimseye aşırı önem verip milletin bi tarafını kaldırma. Herşey zamanla düzelir.
    Kendine bir tarz yarat. Kullandığın parfümden, saçının şekline, kolundaki saatine kadar...
    Kendisine saygısı olana başkaları da saygı gösterir. Bunu unutma. Tecrübeli görmüş geçirmiş:), bir abi tavsiyesi

3. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Küçükken bırak kızı bakkala gitmeye bile utanırdım, şimdi ise okulun bu senesi içinde 2 tane sevgilim oldu ve 1 tane de kızı kendime aşık etmişim, ha 8 ayda 2 tane sevgilim oldu ama yanlış anlaşılmasın iyi bir halt etmişim gibi söylemiyorum, bu sporu uzun süredir yapıyorum 2.5 sene oldu ama asıl gelişme 8 ay önce belli olunca, müthiş bir özgüven patlaması oldu, tasmasını kopartmış köpek gibi nereye dalacağımı bilemedim resmen, biraz cahilce hareketler yaptım.. Neyse konu bu değil, anlatmak istediğim bu spor kişiye özgüven katıyor, takma kafana geliştikçe insan daha mutlu oluyor, eskiden dediğim gibi bakkala fırına gitmek istemezdim ama şimdi aksine millet iş versede dışarı çıkıp kendimi göstersem diye bakıyorum :D Dostum diyeceğim tek şey şu, kızların bizden hiç bir üstünlüğü yok, kafana takma rahat ol rahat davran, kendini kasma.. Emin ol yani bundan, içlerine girmiş biri olarak söylüyorum bunu.. Ama dikkat et, vücudun belirginleşip dikkat çekmeye başlayınca, tanımadığın kızlar 40 yıllık arkadaşınmış gibi sana faceden istek vs. gönderip bi muhabbet kurmaya çalışırlar ve hemen seninle yürümeye gezmeye kalkarlar, tabi bunu yaparkende üsluplu bir şekilde değil, ağızlarını eyerek konuşarak, sana konuşma arasında hakaret ederek (mal, salak, öküz, odun vs.) konuşurlar, sakın yüz verme, saygıyı ve mesafeyi hem koru, aşırı samimi olma.. Yoksa geri dönüşün olmaz, yalamaları olursun, yüz verme.. Senin yanında gezip kendilerini de göstermeye çalışıp seni kullanabilirler dikkatli ol..

sergen turaman bunu beğendi.
  4. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Anladım dostum.banada bi kız beni sevdiğini söyledi.yüzüme ne diceğimi bilemedim ben sevmiyorum dedim çekip gitti.kaba davrandım galiba herneyse dediklerini dikkate alicam dostum.erkeklerle muhabbet fena zaten de kızlarda çözüm bulurum inşallah gelecek senelere acilir im :)

5. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    bilmiyorum bende de şimdi senin probleminden var ve hiç kendimi değiştirme çabasını sarf etmiyorum halimden memnumum ama zaman zaman kendimi değiştirme isteği ile içimde kızlarla konuşma isteği doğmuyor değil
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Temmuz 2016 ---
    bide bırak hayatını yaşa ha başkalarının kızlarla birliktelğini görürsün sende istersin bir kızla el ele tutuşmak ya da yürümek film izlemek aslında bana zevkli geliyor ama tatmadığım için bilmiyorum hem kız sorumluluk ister :D salla gitsin

6. Janves

Janves Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Genel olarak diyorum herkesde değil tabiki ama biz ektoların çoğunda böyle bir sorun var.

7. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Bu kisma dayanamadim bende guldum valla :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Janves bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş