Ustalar'ım ne yapsam?? nasıl yapsam

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve tahribat tarafından 20 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Karasan,

Sınıf neydı senın, kacıncı donem?

2. tahribat

tahribat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    çok teşekkürler pump forever söylediklerini yapıcam söylediklerini aldım da GLUCOSAMINE bulamadım, eczacı parçası o ne diye sordu? söylediklerini aynen tatbik edicem.

maaster abim benim ağrılarım spordan değil mikrocerrahiyle birleştirildiğim için kemik kırıklarından eklem kırıklarından body ile ilgisi yok kemiklere yük binince ağrıyor, yapcak bişey yok.

3 ü bi arada calgonit bende kullanıyorum bulaşıkları elde yıkamam aslan gibi boşş var o yıkar, marketten allışverişi severim kadın gibi alışveriş yaparım işime yaramıyıcak şeyleri bile alırım.

karasan verdiğin bilgiler çok güzel söylediklerine dünden hazırım.

hepinize teşekkür ediyorum konuyu daha uzatmıycam, neler yapmam gerektiğini az çok öğrendim.

3. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Glucosamine - GNC lerin hepsinde war, eger cevrede bi tane yoksa, büyük eczanelerinde hepsinde var, yanlıs hatırlamıyorsam Solgar'ın bile gluscosamine i war... mutlaka temin edip uygulamyua basla tahribat ve bizes sık sık rapor wer.. Başarılar kardeş

4. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Sayin ust devrem, ben senin mezar tasinin tasiyim sanirim :D
    297. Jandarma

Seni biliyorum, kara bereli tankcisin sen, saygilarimla :)

5. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Heheheh he yaw 271,

yumurtacı senı

6. tahribat

tahribat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Glucosamine ok. heryeş tamam galiba, haftalık rapor vericem.

7. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    mrb tahribat abi...

seni içten tebrik eder,kutlarım... seni örnek alıcam, benim de kendime göre " imkansız denilen " hedeflerim var AMA aslında imkansız diye bir şey yoktur!... Sonuçta istediğimiz şey ; geçmişe geri dönmek veya gelecekten gaip haber almak değil, tanrı olmak değil !!! vb... yani olabilecek bir şey... adidas : Impossible Is Nothing. :)
    karasan abi'nin dedikleri evet güzel şeyler doğru şeyler, beni de uyardı... ama sen istediğin şekilde askerliğini yapabilirsin ben de istediğim o kızı,haberlerim var benim de,neyse ... :) yapabiliriz, ayrıca bunu yapmayı istemek güvenli ve tehlikesiz bir şey, ayrıca esas acı veren şey ; hata yapıp pişman olmak değil, sonradan şöyle demek ; "ah be, yapabilirdim, keşke deneseydim." vb...
    Saygılar...
    ayrıca sonuçta istediğimiz şey başkasına zarar vermek değil, şuç işlemek değil gibi...

8. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Bekliyoruz tahribat, sık sık yaz durumunu ve nasıl gittigini.. ölcülerini al bu arada baslamadan once...

KOL
    Gögüs
    BEL
    Bacak
    OMuz
    Kilo

ayda bir olcersin.. tekrar yazarsın..

9. tahribat

tahribat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    abi valla bi fark yok biraz enerji arttı gibi ama bakıcaz artık.

10. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    DAha yeni basladın hele bir ay sabret yawas yawas meywalarını toplayacaksınn...
    kiloları olabildigince arttırmaya calıs 10 günden sonra

11. tahribat

tahribat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Pump Forever, 2 gün önce hastanedeydim kemik taraması yine zayıf çıktı, aylardır kalsiyum aldığımı belirttim protein sentezleyicilerle anabolik steroid kullandığımı söyledim, son iki ay içinde 1000 mg lik kalsiyum tabletlerinden 6 kutu bitirdiğimi söyledim, vücudumda çenemdeki 2 çividen başka platin olmaması gerekiyordu, taramayı yapan cihaza girmeden önce soruyor platin vs varmı? varsa neresi platin ona göre ayarlıyor... Kullandıklarımı söyleyince kemik yoğunluğumun fazla olması gerektiğini bu kadar düşük çıkmasının imkansız olacağını söyledi, detaylı tarama için stromar a git ameliyat olduğun bölgelerin taramasını yaptır içinde bişey unutmuş olabilirler dedi dün akşam sonuçları almıştım bugün beni ameliyat eden doktorlardan birisi ile görüştüm sonuçları verdim sırtımda 2 tane tel unutulmuş, omurumdaki korkunç ağrının sebebi ortaya çıktı... İşten izin almam gerekiyor 2 hafta sonra p.tesi telleri alıcaklar 15 gün yatıcam, sonra çenemdeki 2 çiviyi alıcaklar 50 gün kafamda çene kafesi takılı kalıcak, 2 ay spor yapamıycam. 3 ayım gitti.

ağrılarımın azalıcak olmasına seviniyorum, vücudumdaki yabancı materyallerden kurtulacak olmama seviniyorum.
    sinirlendiğim şey 2 sene boyunca ağrılarımı katkat artıran bir dikkatsizlik, doktorun bir hatadır olmuş arada sırada olur böyle şeyler makas unutulduğuda oluyor normaldir demesi. vücudumun 2 ayda ciddi şekilde sönecek olması, gücümün azalacak ve kilolanacak olmam. Doktora kilo almak istemediğimi söyledim, o kadar hormonu alırken banamı sordun dedi, bende telleri unuturken banamı sordun dedim, normal yemek yersin bişey olmaz 3-4 tane de teslac vururuz kasların çok sönmez dedi.

şimdi biraz yoğunum eve gidince kan sayımı sonuçlarımı yazıcam bi zahmet değerlendiriverirsen sevinirim.

12. tahribat

tahribat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    yeniden selam, buraya tahlil sonuçları yazıcaktım amcam vefat edince pek zaman bulamadım, sırttaki iplerden kurtuldum çenedeki vidaları aldılar çıkış kağıdımı alır almaz siteye girdim, bi hafta sonra kafamdaki kafes gibi demiri çıkarıcaklar, yine tahlil alıcaklar sonra özgürüm.

13. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Selamlar tekrardan. Öncelikle başın sağolsun. Senin adına sevindim kurtulduğun fazlalıklar için..

14. bullshit

bullshit Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    öncelikle selamlar. tahribat yazılarını yeni gördüm ve seni tebrik etmekten başka söyleyecek söz yok.biliyorum çok uzun zaman oldu ama şu anki durumunu merak ediyorumm ?

15. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    tahribat gecmis olsun oncelikle yazilarini bende simdi okudum gayretin ve azmin acikcasi tuglerimi diken diken etti seni icten tebrik ediyorum helal olsun.. aradan 6 7 sene gecmis tabi belki siteyi bile unutmussundur umarim iyisindir hersey gonlunce olmustur ;)

Sayfayı Paylaş