USPLABS PinkMAGİC (steroid gücünde)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve lazur tarafından 24 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    burada da dediğim gibi pre hormon desem kimse ne olduğunu anlamazdı

2. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    anlamazlar ise anlat o zaman. burası bir paylaşım forumu neticede. Ama zma ile pro hormon'un hiç bir alakası yoktur. zma hormon üretimini destekler. pro hormon, adından da anlaşılacağı gibi hormondur.

ernesto33 bunu beğendi.
  3. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle buradaki yazınızdan anlıyorum ki steroid'in hormon anlamına gelmediğini, yağ olduğunu dahi size anlatmaya kalksam çok kavgalı bir konuya dönüşür
    size bol şanslar diyor bu konudan çekiliyorum, atalarımızın dediği gibi anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az

4. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    altaylar, seni forumda takip ediyorum. sürekli bu tavırlardasın. Önce pro-homonları zma ile karşılaştrıdın. ZMA dediğin şey çok basit bir supplementtir. Bununla ne alakası var diye soruyorum, sen bana pre-hormon desem ne anlarlar falan gibi pilot olmuş havalarda laflar çeviriyorsun. Bu forumda senden çok daha bilgili insanlar var, 3 senedir ben bu forumu takip ediyorum hiç birinin böyle bir havaya girdiğini görmedim. Madem bilmiyoruz anlat, Anlatmıycaksanda içi boş mesajlar atıp milletin kafasını karıştırma. Burda senin bu yazdıklarını okuyan, madem zma pro-hormon aynı bari pro-hormon alıyım bari der. Lütfen biraz duyarlı ol ve böyle polemik çıkarmaya çalışma. Ben seninle tartışmıyorum yukarıdaki mesajları okursan ne demek istediği anlamak için soru soruyorum, senin attığın son mesaja bak..

uzk bunu beğendi.
  5. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Nedir bu "halk beni anlayamadı, zamanın ötesinde yaşayan bir insanım anlatmaya çalıştıklarım anlaşılmıyor ama elbet yüzyıllar sonra anlaşılıcam!!1bir" havaları anlamış değilim açıkçası. İlk olarak ZMA gibi mineral ve b6 vitaminine pre hormon de sonra yok pro hormon demedim arasındaki farkı zaten anlatsam anlayamazsınız ayaklarına yat. Bu zamana kadar açıkçası prehormon diye bir tanım da duymadım.

Ben sana anlatıcam ama anlatana kadarda tekrar edebilirim, gocunmam merak etme. ZMA ne pre ne pro hormondur. Belirli oranlarda çinko magnezyum ve b6 vitamini karışımıdır. İşe yarar yaramaz tartışmalıdır. Zaten sağlıklı beslenen bir bireyde dışarıdan bu mineraller rahat rahat karşılanır. Çinko ve magnezyum hormon oluşumunda ( evet inanması güç ama anabolik steroidler testosteronu taklit etmeye çalışır, yani hormondur diyebiliriz. Ve sanırım yağ demenin sebebi vücutta kolesterol ün sentez başlangıcı olduğundan. ) faydası olan enzimlere bağlanarak onların aktif olmalarını sağlar ancak 1 kilo çinko magnezyum karışımını tırtıkliyim sürekli hormon salgılayayım dersen yanılırsın.

Şu prebiyotik probiyotik farkına geçelim istersen bakalım prohormon ve prehormonda böyle bir durum söz konusu mu. Prebiyotik sanırım probiyotik mikroorganizmaların gelişmesi için gerekli olan ortama deniliyor. Yani prebiyotik ortamdaki gerekli maddeler ise probiyotik ise ortamdaki yararlı mikroorganizmalar. O kadar düşündüm prehormon ve prohormon arasında nasıl böyle bir bağ olabilir çıkaramadım açıkçası. Prehormon dediğin ZMA, prohormon dediğimiz bir çok ürünü kullandığımızda yararlı olabilmesi için gerekli supplement mi acaba? Sonuca en çok bu kadar yaklaşabildim açıkçası. Bu konuda aydınlatıcı ve mümkünse "kavgalı" bir konuya dönüştürmeyecek cevabını bekliyorum.

zigbog bunu beğendi.
  6. alpago

alpago Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürün prohormon gibi gösterilen ancak içeriğini internette arattığımda prohormonla alakası olmadığını gördüğüm bir ürün. İçeriğinde prohormonmuş gibi gösterilen "3-Beta-Hydroxy-Urs-12-En-28-Oic Acid" Ursolic Acid'in açılımı olup, Eriobotrya japonica, Rosmarinns officinalis, Melaleuca leucadendron, Ocimum sanctum and Glechoma hederaceae gibi bitklerden elde edilen bir bileşik. internetteki yazılarda tümör oluşumun engelleyici özelliği olduğu yazıyordu. bu sporla ne alakaysa anlamadım.
    http://www.hmdb.ca/metabolites/HMDB02395

içeriklerine baktığımda bb.com'da şuan gerçek prohormon içeren veya efedrin bileşimi içeren yağ yakıcı ürün ben göremedim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:32 ----------

ZMA'yı bırakın prohormon olmasını temelini oluşturanlar vitamin bile değil. Adı üstünde Zinc ve MAgnesium temelini oluşturur. Yani bildiğimiz Çinko ve Magnezyum minerali. "Lütfen biraz olsun bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım ve insanları yanlış yönlendirmeyelim"

zigbog bunu beğendi.
  7. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    Steroid Gücünde mi ? Keşke Öyle Bi steroid olsa da Steroid Kullananlar Bu Supp. Kullansalar. :(duh

8. tolgaozc

tolgaozc Yeni Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38

prohormon mu bilmem ama benim hayatta yediğim en büyük kazık oldugu kesin buna vereceğim paraya 10 horoz kesip yeseymişim keşke

cholorodrol 50 - orafinadrol 50 stack var onu denedim gerçek pro hormonlar onlar sanırım piyasadaki yararı olmuştu bana.

uzk bunu beğendi.
  9. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    en sağlam pro-hormonlardan biri, bu da FDA tarafından yasaklandı. :)

10. alpago

alpago Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Prohormon olarak bildiğim bb.com'da satılmayan vücutta trenbolona dönüşen bir ürün var ama burada adını yazmanın doğru olmadığını düşünüyorum. :D

Yrıca ben de @zuzu nikli arkadaşa katılıyorum. Bana da abartılı reklamlı ürünler hep balon ürün gibi gelmiştir.

11. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Bu konuda çok bilgim yok ama içeriği hormonal bişeyden çok gıda takviyesine benziyor.Steroidler kadar etkili tek bi şey vardır.Oda steroidlerdir:D

Sayfayı Paylaş