USPlabs Jack3d

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve bossyildirim tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Nasıl ?

1. İYİ

oy sayısı 146
    66,7%
  2. ORTA

oy sayısı 52
    23,7%
  3. KÖTÜ

oy sayısı 21
    9,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 142 üye.
  1. ouzan

ouzan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bugün ilk defa jack3d kullandım 2 ölçek. daha önce de shotgun kullanmıstım. sunu söyleyebilirim ki shotgun jack'e 10 basar.

2. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize
    tekrar başlamayı dusunuyorum bu urune tabi uyku problemını de yanında katlanarak
    sormak istedigim ben suan hersabah 5 gr micronize kreatin alıyorum bu urunden 1.5 -2 olcek alacagım kreatin sbahla beraber fazla gelırmı ?

3. realscorpion

realscorpion Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Fazla gelmez içinde 1 gr creatine var zaten. Uyku sorunu 1.5 ölçekten sonra yapıyor bendede :( bütün gece debeleniyorum sonra :) o yüzden 1.5 ölçek kullanıyorum ben.

4. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize
    aynen yastıgımı yorganımı herşeyimi değiştirdim uyuyamıyorum die :):) 12 de yataga girdigim 1bucuk 2 saat yuvarlanıyorum yatakta 1 aydır kullanamadm uyku kendıne geldi .. ama gerçekten etkisini hissettım hele o karıncalanma beni daha da çok ateşliyordu

5. feitosa_33

feitosa_33 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Jack3d kullanımı sonucu çoğu kimsede ortak olarak görülen "karıncalanma" hissi ürünün içerdiği "beta alanin" yüzünden. (aslında yan etkisi)

2 senedir performans arttırıcı hiçbir ürün hatta "creatine mono" bile kullanmamış
    biri olarak önümüzdeki günlerde içinde bulunduğum platoyu aşmama yardımcı olması umuduyla ilk olarak Animal Pump , o bitince ikinci tercihimi ise Jack3d'dan yana kullanmayı düşünüyorum...

6. IAdam

IAdam Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Fiyatından dolayı dikkatimi çekti. Her ne kadar beklentilerim gereğinden fazla olsa da, daha önce Animal Pump kullanmış fakat hiç bir etkisini görememiştim. Acaba Animal Pump etkilemediyse, bu ürün de beni etkilemez mi? Yoksa bu ürün çok daha farklı mı?

7. turkz3ar

turkz3ar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    4 hafta kullandim simdi cycle yapiyorum 2 hafta ara verdim. Gercekten iyi bir supplement.

8. AhmetArda

AhmetArda Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Daha Önce Performans Arttırıcı Kullanmamıştım .

Ürün 1 Hafta İçinde Amerikadan Gelecek . Merakla Bekliyorum Valla

9. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu

ilk kullanımında animal pum ile çok farklı olduğunu göreceksin.
    ben de son olarak animal pump kullanıyordum ama pek bir etkisini göremedim.şu an jack 3d siparişim geldi ve animal pump ı yarıda bırakıp bu ürüne geçtim. 2 antremandır kullanıyorum . daha önce de super pump 250 kullanmıştım . jack 3d etkisi super pump 250 ile hemen hemen aynı ve animal pump a göre çok üstün bence.

not: bence bu katagori de en iyisi Super Pump 250 ama uykusuzluk etkisi çok fazla.

IAdam bunu beğendi.
  10. IAdam

IAdam Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de almaktan vazgeçip, masraf etmeyeceğim diye seviniyordum. Ürünü överek çok kötü birşey yapmış oldun. :) Ama yine de başka yorumları da bekleyeceğim.

11. Malinua

Malinua Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, ben 8 aydir Agirlik calisiyorum.
    8 ay önce kilom 58 idi creatin kullandim duzenli antremanla su anda 70 kg ulastim.

bir arkadasin tavsiyesiyle jack3d aldim sorum su olacak

2 gündür Kullaniyorum, ama dogrumu yanlismi bilmiyorum aranizda tecrubeli olanlar vardir belki yardimci olurlar.

ilk gun 1 kas aldim hic birsey hist etmedim.
    2ci gün 3 kasik aldim antremanda basimda,Kollarimda,Ayaklarimda ve parmak uclarimda nasil tarif etsem bilmiyorum hani bir yeriniz uyusurda igne batiyormus gibi olurya öyle oldu,enerjiyi hist ettim daha cok antreman yaptim onceden 1 saat yapiyordum bugun 3 saat yaptim ..mesala önceleri bankta gögüs 70 basiyordum bugun 90 bastim. yorulmadim hic hep antreman yaptim saatlerce bittikten sonra öyle bir yorgunluk cöktüki eve zor geldim bi yerde uzanip uyuyasim geliyordu. yolda yürürken üstüme degisik bir his nasil desem sanki Duygsalasmis yada deprasyona girer gibi öyle hisler oldu. su anda ise o his devam ediyor, duygusallik gibi sanki deprasyona girecekmisim gibi hislere kapildim
    Bu normalmi

tecrubelerinizle beni bilgilendirirseniz sevinirim
    Saygilar

12. IAdam

IAdam Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Hem ürünü, hem de sporu aşırı dozda almışsınız. :) Millet 1,5 kaşık için uzun uzun düşünürken, 3 kaşık kullanıp hastanelik olmadığınız için kendinizi şanslı saymalısınız. Ayrıca 3 saat spor umarım abartı bir rakamdır, yarışmalara hazırlananlar bile bu kadar yapmıyordur.

13. Malinua

Malinua Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap icin tesekkur ederim. 1 kasikla hic birsey his etmemistim.2 kasik olurmu.kutuda 1 ve 3 yaziyor 2 mi alayim.ayrica deprasyon hali normalmi sizce?

14. IAdam

IAdam Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    1,5'a yükseltin, sonra 2'yi deneyin bence. Bu kadar anormallik içinde ruhsal değişiklikler normal, çünkü kendinizi çok zorlamışsınız.

Son düzenleme: 23 Ekim 2010
  15. binyamin

binyamin Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşım seninle biz aynı durumdayız sanırım ama ben 60 oldum şimdiden ama sana bişi sorcam protein tozu veya herhangi bir weight gainer kullanıo musun birde senin benim gibi zayıflar için jack 3 D Çok mantıklı değil gibime geldi ama sen lütfen etkilerini paylaş..

16. Malinua

Malinua Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Nisan Ayinda Ben 58 Kg ile basladim Creatin kur yaptim 6 hafta ve Hyper mass 6000 ile 70 Kg ulastim su anda tam 70 kiloyum.bu benim icin buyuk bir basari 58 kg dan 70 ulasmak:) Su Anda ise Jack3d basladim yani Sira Hyper Mass 6000 kullaniyorum gunde 3 defa. bide Amino tablett aliyorum her Antreman sonrasi hedefim 85 kg insallah basaririm. cunku 58 den 70e beni iyi bir kamciladi:)
    Dilerim Sende hedefine ulasirsin.

17. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    malinua
    jack 3d tam olarak anlattığın etkileri veriyor insana . kullandıktan yarım saat kırkbeş dakika sonra karıncalaşma , antrenman esnasında güç ve antrenmandan sonra büyük bir yorgunluk.aynı şekilde bir duygusallaşma :)
    aynı şeyler bende de oluyor.bunlar için tedirgin olma. ancak 3 saatlik bir antrenman vucuda birşey kazandırmayacağı gibi çok şeyi de götürür. ben antrenman öncesi 2,5 ölçek kullanıyorum.en fazla 3 ölçek kullan ve bu sınırı kesinlikle aşma.

18. binyamin

binyamin Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım seninle bağlantıyı burdan koparmayalım o zaman 6 haftada mı 58 den 70 e çıktın ? birde kullandığın creatinin markası neydin sanırım 6 hafta boyunca hyper mass + creatin yaptın öyle mi ?

19. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    çok memnun olduğum bir ürün. pump etkisi vermiyor ama yorgunluğu azaltıyor. tekrar sayısında fark edilebilir derecede bir artış oldu. iki antreman rahat çıkartırım hissi veriyor adama.

işin sırrı sanırım karaciğerdeki laktik asit sentezlenmesini hızlandırıyor. dolayısıyla vücuttaki laktik asit miktarı hızlı şekilde azalınca yorulma hissi az oluyor. tabi bu durumu kötü yanı, yorulduğunuzu anlamayınca kramp girebilir bi tarafımıza

20. binyamin

binyamin Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Özellikle malunia arkaddaşıma nasıl bi etki edecek çok merak ediyorum :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş