USPlabs Jack3d

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve bossyildirim tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Nasıl ?

1. İYİ

oy sayısı 146
    66,7%
  2. ORTA

oy sayısı 52
    23,7%
  3. KÖTÜ

oy sayısı 21
    9,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 142 üye.
  1. berg

berg Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0

ben xtend kullanmıştım memnun kalmıştım şahsen,liquid amino kullanmadığım icin karşılaştırma yapamıcam.

2. xvampirex

xvampirex Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    mehabalar,
    birbuçuk senedir kendi halinde ağırlık kaldıran biriyim ... antreman öncesi noxplode,superpum,nanox 9,nano vapor, nxplode nt gibi ürünleri kullandım .... bugün ilk defa birbuçuk ölçek jack3d aldım ... beraberinde animal pack kullanıyorum ... Ben bu işlerden pek anlayan birisi değilim fakat kullandığım ürünler arasında böyle bir etkiyle karşılaştığım olmadı... öncelikle çok korktuğumu söyleyebilirim ... kullandıktan yarım saat sonra vücudum karıncalanmaya başladı ve ani bir aktivite isteği eşliğinde evden çıkıp salona doğru koşmaya başladım ... koştum gittim ısındım ve daha önce denemediğim ağırlıkları denedim ... hoplata hoplata kaldırdım ve hem şaşırdım hem korktum...çalıştığım hoca çekip ne içtin sen diye sordu ... daha önce biçok ürün denedim placebo etkisi yaşadığımı hiç zannetmiyorum ... üstne bir 1,5 kilometre koştum ..biraz önce antremandan gelip duşumu aldım ... halen korktuğumu söyleyebilirim ... bir antreman daha çıkaracak kadar enerjik hissediyorum .... bu ürünü tavsiye ediyorum evet gerçekten inanılmaz bir enerji verdi ... ama nekadar uzun kullanırım bilmiyorum çünkü cidden bu enerji patlaması bende endişe yarattı...karıncalanma dışında bir yan etkiyle kaşılaşmadım ... aktivite sırasında karıncalanma falan olmadı ....

kısacası tavsiye ediyorum gerçekten kullandığım hiçbirşeye benzemiyor ... kuşku ve zevk birarada korkarak ama kendimi aşarak bir antreman yaşadım...

jimraynor bunu beğendi.
  3. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
  4. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Benim elime de yarin gececek, buradan izlenimlerimi paylasacagim. Daha once nanovapor ve superpump kullanmis birisi olarak faydali olacagini dusunuyorum yapacagim karsilastirmanin.

5. abyss34

abyss34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu nanovapor pro diye yeni bir ürün çıktı sanırım jack3d den daha iyi jack bitince onu kullanmayı dusunuorm

6. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
  7. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Su ana kadar urunu birer olcek olmak uzere iki defa kullandim. Birinde ac karnina sabah kalkinca kullandim, birinde de ogleden sonraki agirlik antremanindan 45 dakika once. Su an ayni firmanin thermogenic urununu de kullandigim icin doz arttirimina gidemedim. Ac karnina olan cardio'ya bir olcegin yardim ettigini soyleyebilirim ama agirlik antremanina cok bir etkisi olmadi. Biraz daha kullanip ondan sonra geri bildirime devam edecegim.

8. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    son 2 gun.. sabah ac karnina tartildim ve 72 kilonun biraz ustunde idim.... istedigim aralik 71 72 idi... ama bu da buyuk basari benim icin....77. 5 kg araliginda idim.. cok fazla kilolu degildim ama abslerimin cikmasi icin caba sarfediyorum...5 kg 42 gunluk diyet te basarili bence....daha kilolu insanlarda dahada basarili olacagina inaniyorum.....bu arada ne kadar olursa olsun kas kaybimda oldu....dunde belirttigim gibi yeniden calismaya basliyacagim.. biraz hacimden daha guzel ne olabilir........herkese basarilar...

1 mart 2010 tarihindeki animal cuts dan sonraki durum bu idi... yaklasik 7 hafta icinde jack3d ve mass impact kullanarak 81 kilonun ustune ciktim.. ve daha 1 aydan fazla bu sekilde devam etmeyi dusunuyorum... ve bence en iyi urun jack3d bence... baskasini tanimam... ustelik sadece antreman gunleri aliyorum. hafta da 3 kere.. bu yuzden ekonomikte...

9. Alpagut

Alpagut Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünü kullanmış biri olarak söyleyebilirimki müthiş bir üründür.

10. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    karıncalanma oldu bende de salonda diğer kullanan biri de demişti. etki olarak yorulma mekanizması devre dışı kalıyor diyebilirim. biraz sakat bir ürün gibi yeni başlayanlara yönelik değil.

11. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    son iki seferdir hic bir karincalanma olmadi ben de ama ayni performans devam...

12. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    bu gun 2,5 kasik denedim ve yeniden karincalanma oldu ve her zaman kinden daha fazla bir performans cikardim....yarin 2 kasiga tekrar donucegim herhangi bir durum olmaz ise sanirim 2.5 te kalicagim...su an 2 .kutum bitmek uzere ve 3 .den sonra bu urune ara verecegim...

13. JaM

JaM Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bursa
    peki arkadaşlar, fikir vermesi açısından hangi diğer supplementlerle kombine ediyorsunuz?

14. komurat02

komurat02 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Superpump250 bu dalda en iyilerden, en olumlu yorum alanlar icerisinde.
    Protein olarak Gaspari Myofusion.

15. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    gasparinin reklam botu felanmısın her başlıkta aynı şeyleri yazıp duruyosun

16. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    1 ölçekle başladım bugün hiç bir etki etmedi ağırlık arttırmam gerekirken incline bench de 10 kiloluk bir düşüş yaşadım tabi yorgundum biraz yarın 1.5 ölçek denicem bakalım

17. komurat02

komurat02 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Ustad, ne haddimize. :)
    Sadece kisisel deneyimlere dayanarak gorus paylasiyoruz. Tabi ki herkese ayni etkiyi gostermeyebilir. Yanlis anlasilmasin.

18. caremare

caremare Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    arkadaşlar bu ürünü hyroxycut hardcore x,muscletect nitro tech harcore pro,universal amino 3001 kombinemde kullanmak istiyorum,2 yıllık body tecrübem var sizin fikirlerinizi almak istedim.sizce bu şekilde kullanmak doğru olur mu?yorumlarınız benim için önemli.biliyosunuz supplement kullanımında taşlardan biri eksik olduğunda hepsi boşa gidebiliyor,böyle bişey olsun istemiyorum:confused:ayrıcam multivitamin takviyesi de alacağım.

19. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    sana önerim kesinlike kafein içeren ürünlerle kombine etmemendir hardcore x in içeriğini tam bilmiyorum ama büyük ihtimal kafein var içinde thums:

caremare bunu beğendi.
  20. caremare

caremare Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    saol tavsiyen için,jack3d içeriğinde kafein olduğuna göre başka bi kombinede değerlendircem artık,aslında ürünü merak ettiğim için bi an önce kullanmak istiyodu ama sabretcem artık bi süre:D

cadocx bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş