Universite yuzunden baslanamayan fitness..

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve steven17 tarafından 5 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. steven17

steven17 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba ben 17yasindayim suan lise3 e gidiyorum. Boy 177 kilo 56 civarı. Fitnessa gitmek istiyordum bu yıl fakat dersaneye gidiyorum ve cok ders çalışmam gerekiyor malum seneye üniversiteye hazirlanicam şimdiden başlamak gerekiyor sıkı çalışmaya. Fitness derslerimi etkiliyor daha önce beş aylık bi vg gecmisim var ordan tecrübeyle söylüyorum. Spordan eve gelince yorgun oluyordum ve direk yatiyordum yani derslerimi de kotu etkiliyordu. Seneye daha fazla çalışmam gerekecek. Cunku hedeflerim var ve calismadan olmaz. Bu yüzden salona falan da gidemeyecegim. Ama soyle düşünüyorum bu yıl hayırlısıyla üniversiteyi kazansam ve daha sonra 18yasinda vücut geliştirmeye başlasam iyi gelişebilir miyim? Cunku herkes 15 16 yaşından basliyor ve bu sekilde bir gelisim görüyor. 18yasindan sonra başlayınca da iyi bir şekilde gelişip buyuyebilir miyim...

2. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    18 yaş VG'ye başlamak için geç bir yaş değil, tabi ki 18 yaşından sonra da gelişim gösterebilirsin doğru beslenir ve doğru antrenman yaparsan.

3. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    ronnie coleman geç başlamıştır bu spora ve şuanda bu sporun en iyisi zaten büyüme çağında body building sporundan çok yüzme basketbol kültür fizik hareketlleri daha iyi onun için 18 yaş tam bb'ye başlanacak yaş

4. steven17

steven17 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkurler cevap icin, suan cok başlamak istiyorum ama onceligimi tabiki sinava vermeliyim.. Umarım dedigin gibi olur :)
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Şubat 2015 ---
    cevap icin tesekkurler, şimdilik evde iki günde bir şınav mekik dambilla on kol arka kol omuz ve sırt hareketleri yapıyorum. Spora baslayana kadar haftada en az iki gün bu sekilde yapmayı düşünüyorum yararlı olur mu benim icin?

5. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
  6. steven17

steven17 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Linkler icin tesekkurler, evimde uc kiloluk dambil var. bu yeterli oluyor bir tek on kol çalışırken hafif geliyor onda da ikisini tek elde tutup 6 kg seklinde calisiyorum bu da yeterli oluyor

Sayfayı Paylaş