Universal spor salonu

Konusu 'İzmir' forumundadır ve bokslife35 tarafından 9 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bokslife35

bokslife35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle forumda yeniyim herkese hayırlı ramazanlar... İzmir-Hatay tarafında Universal spor salonu var (BP benzinliğin 2 veya 3 sokak arkasında bir park var orda) oraya kayıt yaptırmayı düşünüyorum fiyatı mâkul görünüyor salonu gezdim geniş ferah soyunma odası da keza öyle squat rack de var... Merak ettiğim orada spor yapan varmı aranızda? Hocanın ilgisi bilgisi, gelen giden insanların kalitesini merak ediyorum.

2. Bartu35

Bartu35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bende oraya gidiyorum. Açıkçası dışardan göründüğü gibi değil bence tamamen broların salonu deadlifti olimpik barla filan yapmaya izin vermiyolar. Orda 4 kişi çalışıyor 1 tanesi bayan bana bitek o bilgili gibi geldi ama bana programı başka biri verdi ve hiç güzel değildi uygulamadım program tamamen 4x12 ve 3x12 den oluşuyordu. Genel olarak hazır programları veriyolar internetten cıkartmışlar galiba. Fakat hatay çevresinde diğerlerine nazaran daha iyi bir spor salonu tabi kendi programın varsa.

Sayfayı Paylaş