Universal Nutrition Gain Fast 3100

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 15 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 150
    51,4%
  2. Orta Karar

oy sayısı 113
    38,7%
  3. Başarısız

oy sayısı 29
    9,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 123 üye.
  1. Sampiyon

Sampiyon Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Teknisyeni
    Yer:
    İstanbul
    arkadaslar unıversıal ve weıder ıcın su anda dunyanın en ıyı sı dıyolar ozellıkle fast ganıer sızce bu gorus dogrumu. mesela benım çalıstıgım yerde perfect nutrıtıon satılıyo ama unıversıal kadar etkılı oldugunu söylenmıyo bu vs bunun gıbı gorusler sız buna katılıyomusunuz.
    bu arada bugun 4 . gunum soylentılerden baska pek bı bılgım yok bu sporda

2. Sampiyon

Sampiyon Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Teknisyeni
    Yer:
    İstanbul
    HIZLI BÜYÜME FORMÜLÜ :
    Karışım başına 3100 kalori ! Çok hızlı kilo almaya yönelik olan bu program 1 ay süreyle kesintisiz uygulanmalı, bu sürenin bitiminde uygulamaya ara verilmelidir. 1 lt. yağsız yada az yağlı süte 6 ölçek (275 gr) Gain Fast karıştırın. 3 yumurta beyazını 1/2 lt. sevdiğiniz bir dondurma yada meyveli yoğurtla birlikte ilave edin ve 4 çorba kaşığı süt tozu ekleyin. Karışıma 5 çorba kaşığı bal, 2 muz ve son olarak 1 bardak çilek ilave edin. Uygun bir kapta hepsini mikserle karıştırın. Bu karışım yaklaşık 3100 cal. ve 150 gr'dan fazla protein içermektedir. Başlangıçta bu miktarın tamamını bir defada tüketmeyi denemeyin. Karışımı kapalı bir kapta buzdolabında saklayın. Normal beslenmenizi aksatmadan, günde iki kere, yemekten sonra 1 bardak içerek başlayın. Ürünü etkili kullanmanın sırrı buradadır. Vücudunuzun alışması için bir hafta bu şekilde devam edin. Zamanla günlük alımınızı normal beslenmenizi azaltmayacak kadar arttırın. Bir başka sır da karışımı yavaş ve hafifçe içmektedir. Karışım sıvı olarak alınmasına karşın ağızdaki enzimle iyi karışması kana karışan besin değerini arttırır. Bu uygulamaya yoğun bir çalışma programı eşlik etmelidir.
    Ambalaj : 2313 gr
    Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Yan etkisi yoktur.
    arkadaslar ınternette boyle bı formul buldum aslıvarmıdır nedır ne degıldır bı bılgısı olan var mı...
    yanı bana mantıklı geldı ama porsıyon mıktarı çok az gıbı geldı bana 2 bardak nedır yaw onun ıcınde yaklasık 7-8 bardaklık malzeme var..
    bu konuda bılgısı olan abıler yardımcı olurlarsa çok sevınırım...

3. Sampiyon

Sampiyon Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Teknisyeni
    Yer:
    İstanbul
    bırde bu fast ganıerı 12 yasında kardesım var ona da verebılırmıyım.
    bı sakıncası olur mu

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    12 yaşındaki birinin hiçbir sporcu ek besinini kullanmaması gerekir..ayrıca bu ürün sadece karbonhidrat değil protein de içerir , spor (vg) yapmayan bir yetişkinin dahi kullanmaması gerekir derim..

5. DoktorTR

DoktorTR Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Webmaster
    Yer:
    Samsun
    En iyi 2. gainer deniliyor bunun için, doğru mudur?

6. cece2

cece2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba..Bugün bi ark tawsiyesi üzerine bu ürünü aldım.acaba nasıl kullanmam gerektiğini söyleyebilirmisiniz? (kilo almak için aldım fakat çok zayıf değilim 65 kiloyum 70 fln olmak istiytorum.ona göre ölçek söylerseniz çok sevinirim.şimdiden teşekkürler.

7. cobra06

cobra06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum ben body ye 26 haziranda başladım yaşım 18 boyum 1.85 kilom 66 ve ben kilo almak istiyorum nette gain fast i gördüm yorumları falan da okudum da yanlız 2.3 kiloluğu 10 günde falan bitiyomuş bu çok fazla değilmi ya zaten 2.3 kilolusu 98 Tl 10 gün gitse ayda 300 TL bu çok fazla ya acaba ben bu ürünü alsam mı aldığımda da nasıl kullanim 3-5 ölçek kullanırsam çabuk biter nasıl kullanim yardımcı olursanız sevinirm

8. xOrhanx

xOrhanx Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    dün aldım 4.5 kgligi yanında da E vitamini,C vitamini,B vitamini ve balık yagı aldım.Ozellikle karacigerin yıpranmaması icin gerekiyo bu vitaminler ve tabi ki aldıgımız besinlerden maximum kazancı saglamak icin.Size tavsiyem tüm hazırlıgınız yapıp oyle baslayın ben günde 9(sabah 3 öglen 3 aksam 3) ölcek sütle beraber götürmeyi düsünüyorum.Bu da asagı yukarı günde 90 gram protein 350 gram civarı da karbonhidrat eder.Yanında da beslenme düzenimi karbonhidratları artırarak devam edicem.Yalnız bu sekilde 4.5 kg 10 günde falan biticek bu nasıl is arkadas? :D

9. JaM

JaM Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bursa
    selam arkadaşlar;

daha önce de bu ürünü tecrübe etmiş birisi olarak bu defa olan siparişimde şu "Big Quick Formula"yı denemek istedim....ve gördüm ki bu zamana kadar bu tarif konusunda görüş yok, paylaşmak istedim.
    tarifde tek bulamadığım süt tozu oldu, onun haricindekileri aynen ilave ettim(ekstradan 1-2 kaşık daha keçiboyunuzu pekmezi hehe)...sanıyordum ki 6 kup gainfast dan sonra gayet kıvamlı birşey karşıma çıkacak ama yanılmışım...2litre süt etkisini gösterdi ve 4shaker+1 su bardağı kadar içeceğim oldu...anneden buzdolabını doldurduğum için yediğim fırçalar belki ekstradan kilo yapar :)
    bu 4shaker dolusu içeceği bitireceğim tabiiki zamanla fakat ben bu gainfast ı antreman sonrası karbo alımından önce 300-350mg meyvesuyu ile birlikte 3kup olarak alıyordum ve orta karar yoğunlukta, içimi ve hazmı rahat oluyordu,bu veya benzer şekilde kullanmanızı, kutu üstündeki tarifi beğenmediğimi belirtmek isterim.
    Big Quick Formula konusunda tecrübesi olan varsa okumaktan keyif alacağım, belki ben biryerlerde yanlış yapmışımdır
    faydası olması dileklerimle
    saygılar

10. genumax

genumax Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünü kilo almak amacıyla 2 ay süre ile kullandım.
    500 cc meyve suyu,1 adet muz ve 5 kapak gain fast ile.2 ayda 6 kg.aldım.Spordan sonra içiyordum. Bir de yatmadan önce 1 adet Rodeo yedim.

Saygılarımla

11. SRTN

SRTN Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    yaz bitti kışa girdik bende bu ürünü aldım kilo problemim var da =)
    günde 3 kere 3 er ölçek koyup içebilirsen helal olsun ben yaklasık 350 ml süte 1,5 ölçek koyuyorum ki kutusunda 500ml süte 5 ölçek ( 229gr ) yazıyo ama onu içmek pek kolay değil çok yoğun bir kıvam oluyor. senin günde 9 ölçek kullanman da fazla biraz bence, zaten tecrübe ettikten sonra düşüreceğini düşünüyorum ki sadece gainerdan 90gram protein almayı düşünmen de yanlış

Son düzenleme: 14 Eylül 2009
  12. victor1

victor1 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknik SErvis Experi
    Yer:
    istanbul- BAYRAMPAŞA
    selamlar,,

öncelikle foruma katkısı olan tüm arkadaşlara teşekkürler. eğitici ve kalıteli bir forum.

bu urunden bende aldım 2100 gr lık. içimi tatlı, hoş.
    Bazen insanın boğazını yakan bir tat veriyor.!

kullanımı soylendıği gibi yapılırsa içmek mumkun değil (5 olçek 350 cc). kaşıkla yenecek kıvamda, shaker ile zor karışıyor.

Bende 500 cc sute 3 ölçek karıştırıp kallanıyorum , sabah ve gece. iş başında öğlenleri kullanmam zor.

Boy 170
    kilo 65

evde dambıl stlerım var. sade bir programla kademe kadem çalışıyorum.
    Gelişmeleri sizlerle paylaşacağım.

urunun bana malıyeti 95 tl oldu. kapıda nakıt ile satın aldım , yurt içi kargo ile.

Bu ürün ile beraber hangı urunu destek olarak almalıyım, yada bu ürün yakında bitecek, devamında ne satın almalıyım.

Herkeze
    sakatlık olmadan iyi çalışmalar dilerim,

antremanlara başlamadan ısınma haraketlerını ve
    antreman sonundada soğuma haraketlerını es geçmeyelim....

13. Orinafore

Orinafore Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    çeşme
    arkadaşlar ben bu ürünü alacagım ama optimum ve weider ile arasında kararsızım..sizce 3 ünden hangisi daha etkilidir ve bunlar farklı olduğu yanlar nelerdir?(örneğin weider creatine önem verir,optimum aminoasite,universal proteine vs)özellikle moderator arkadaşlardan rica ediyorum çok acil..

14. Blackice

Blackice Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar hardline progainerla aralarında 8 milyon fark var ve bunun değerleri daha iyi gözüküyor? sizce hardline'a mı devam etmeliyim yoksa gain fast 3001'e geçsem daha mı iyi?

15. AsD

AsD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar gainer ürünlerini kullanmak isteyen varsa benim nacizane tavsiyem universal seçmeleridir.Fakat tüm gainerlarda servis ölçülerinde problem oluşuyor.Bir arkadaşımızın dedigi gbi kutuda yazan gramajlar kullanıldıgında mazeme katı bir yiyecege dönüşüyor.Ben daha önce gnc nin gainerını kullandım.1 ayda 4.5 kilo aldım.Tabiki bu kilonun tamamı kas kütlesi deil.Hatta yarısı bile deil.Eger kaliteli bir kilo -kas kilosu- almak istiyorsanız acele etmeyin.Bu işte en önemli şey sabır.Son olarak da verebilecegim en yararlı taktik -ki ben bunu uyguladım- gainer ı bir emici olarak görmek.Yani karışımı sadece süt gainer şeklinde uygulamadım.İçerisine muz,peynir,reçel,bal,süt tozu(sadece pınar marka üretilior yanılmıyorsam),yumurta gibi karışımın protein ve kalori seviyesini çok daha yüksek seviyelre çıakracak gıdalar ilave ettim.Bu şeklde 1 servisten aldıgınız kalori ve protein 2 3 kat arttırılabiliyor.Önemli olan şunu bilmek;gainer tat olarak çok baskın bir gıda.Bundan yararlanıp normalde tadı yüzünden tüketme devamlılıını koruyamayacagınız gıdaları tüketebiliyorsunuz.Herkese iyi çalışmalar.

16. JaM

JaM Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bursa
    arkadaşlar;
    bu zamana kadar fasılalı olarak Gain Fast kullandım ve önceki yorumlarımdan da anlayacağınız üzere memnundum
    bir yandan da Hardline Progainer merak ediyordum ve bu kez Pro dan sipariş verdim, bu hafta elime ulaştı.
    Flexor'un dediği gibi whey protein ile GainFast i karıştırıp kullanıyordum
    Progainer da fena değil bence ama alıştığımdan mıdır nedir bilemiyorum sanki Pro bu şekilde kullanmalık değil sanki.
    Mesela ister whey ile isterse de ON casein ile GainFast gayet güzel oluyordu(bilenler bilirler bir müddet ON casein cookies&cream içimi baymıştı)
    Fakat Pro kıvamı itibariyle biraz zayıf kaldı bence
    Karıştırarak değil ayrı olarak prospektüsünde yazan talimat şeklinde kullanacağım
    GainFast'a göre etkilerini görebilirsem de ayrıca ilgili başlıkta aktaracağım
    Saygılar

17. Orinafore

Orinafore Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    çeşme
    bu ürün mü optimummu ne dersiniz?bir porsi,yondaki kalori 3000,protein 150 gr inanılmaz..bunu sütle aldıgınızı düşünün?sizce optiumumdan daha mı faydalıdır?

18. predatorry

predatorry Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boyum 1.80 kilom 63 evde kendi capimda spor yapiyorum ve ayrica haftada ortalama 3 hali saha macim oluyo kilo almak istiyorum bu urunden aldim nasil kullanmami onerirsiniz. Bide 4.5 kiloluktan aldim tahminen kac gun gider?

19. Orinafore

Orinafore Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    çeşme
    her gün kullanırsan 14 gün gider.

20. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    ilk kullandığım supplementti muzlu gain fast...bana 2 lbslik ti sanırım 2 ay gitti... 13 sene önce sanki uzaydan dünyaya düşmüş cola gibi gelmişti bana o imkansızlıkta...

Sayfayı Paylaş