Universal Nutrition Gain Fast 3100

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 15 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 150
    51,4%
  2. Orta Karar

oy sayısı 113
    38,7%
  3. Başarısız

oy sayısı 29
    9,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 123 üye.
  1. dsemh_06

dsemh_06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    sivas & ankara
    hocam o süt ile kullanıldığındaki değerler yani sütteki değerleride katmışlar işin içine

2. nnn999

nnn999 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba, 18 yaşındayım. boyum 155 cm ve kilom 40 (kızım bu arada). yaklaşık 5 kilo almak için bu ürünü kullanmayı düşünüyorum. acaba bir yan etkisi olur mu?

2 kg.lık almayı düşünüyorum ve günde toplamda 4 ölçek kullanmayı düşünüyorum, 2-2 ayırarak. ve kullanırken, hızlı büyüme formülünde yazılanları da ekleyeceğim, yani muz, süt tozu vesaire gibi. sizce bir faydası olur mu? bir ay içinde 4 kilo alabilir miyim örneğin? :confused:

3. _tatar_

_tatar_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Buraya yeni üye oldum arkadaşlar bb olayına başlamak istiyorum ama öncelikle kilo almam gerek.Salona yazılarak bu ürünü kullanmayı düşünüyorum 24 yaşındayım kendimi bildim bileli kilo problemim var ve bu ürünü kullanmayı düşünüyorum.Boy 179 kilo 60 hedefimdeki kilo 68-69.Sormak istediğim salona düzenli giderek ve bu ürünü kullanarak hedefime ulaşabilirmiyim ?

Şimdiden teşekkürler .

4. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    bunun ıcerıgıde hardlıne gıbı soya bazlımı arkadaslar ?

5. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    hardline progainer soya bazlı değil,sadece bir miktar soya içeriyor.whey-soya oranını firmayı arayarak öğrenebilirsiniz veya serhat keçeci bey size yardımcı olabilir.

bu ürünün protein içeriği ;

Super Protein EX (Universal's Superior Protein Blend Consisting Of The Highest Biological Value Peptide-Bonded Caseinate And Ultrafiltered Whey Protein Concentrate With Naturally Occuring Branched-Chain Acmino Acids L-Leucine, L-Isoleucine, And L-Valine)

6. ihaveadream

ihaveadream Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    geçen sene kullanmıştım 2kg olanından nedense bende alerji yaptı vucudumda kırmızı yaralar çıkmıştı doktora gittim bidaha kullanmamam gerektiğini söylemişti.

7. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    bu ürünün 4.5kglik fiyati her yerde 230 tl iken botanik ecza diye bir sitede 175tl sizce bu site güvenilir mi ? açıkcasi satis yapan sitelerin benim gördügüm kadariyla hepsinde fiyat sabit iken burada bu kadarlik fark olması icime kurt düsürdü ordan alsammi almasammı bilemedim..

8. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    cok marka toz kullanmış biri olarak uzak durun derim nacizane fikrimdir multipower optimum bsn hardline bunların kilo aldırıcıları daha iyi

9. merterturk34

merterturk34 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    ben gain fast 3100 aldım içindeki ölçekle 5 ölçek attığımda bayağı çok oluyo yani hergün 5 ölçek 2 kere kullansam 10 ölçek yani 3 günde biter bu ürün bana kullanım şeklini bi yazar mısnız 350mg süte veya suya 5 ölçek atarsam karıştırılmayacak hale geliyor

10. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    ben 2- 2.5 ölçek 300ml suyla aliyorum

antreman öncesi-sonrası 2.5 ölçek
    off günler 2 ölçek 2 kez (sabah ya da öglen ve yatmadan 30-60dk önce)

11. lmustafal

lmustafal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu ürünü aldım ve bir denek gibi ölçekleri denedim arkadaşlar zaten yazana göre 1 lt ye 6 kaşık istiyor ve genelde sütün 4 te yada 3 te birini koyuyoruz yani aslında her öğün 1-2 kaşık yeterli oluyor. formül çok yoğun ve 1 kaşık size yeterli olucaktır. ancak tadı gerçekten kötü bu konuda ne yapsam bilemiyorum sanki lapa içiyorum gibi

12. maestro1903

maestro1903 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende yeni aldım kullanıyorum suyla içtgmde bildiginz plastk gibi bi tat geliyo agzıma sizde de böyle mi acaba ya anlamadım cidden üründe mi sıkntı var yoksa

13. arhon06

arhon06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bir çok farklı markadan gainer kullandım. Çok abartılacak bir ürün değil. hiç faydasını görmedim mi, tabiki gördüm. Ancak bi üründen beklentim "attığın taş ürküttüğün kurbağaya değecek" mantığıdır. Hem gereksiz ağırlık yapıyor, hem de tavsiye edilen ölçekte kullanmanın mümkünatı yok. sonuçta karb-bar yapmaya çalışmıyoruz. İçimi de zor bir ürün. Alternatif ürünleri deneyin derim.

14. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    İlk spora başladığım zamanlarda 62kg'dım ve arkadaşımla ortaklaşa 4.5kg lık aldık paylaştık.1 ay gibi bir süre idare etti beni 2250gr tabi bununla beraber günde en az 1 kızarmış tavuk pilav vs yiyiyordum belki inandırıcı gelmeyecek ama 7-8kg kadar almıştım hepsi kas değildi tabi ama yağ oranım da öyle çok artmamıştı hani.İçimi biraz kötü ve çok yoğun ayrıca tadı şekerli geliyor,tavsiye ederim ama optimum serious mass'ı da boş geçmeyin derim.

15. Grendel

Grendel Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Beyler tabiki bu ürünün eski hali ama yeni haline de bakıyorum yani Universal resmen markayı kullanıp bizi beceriyo.Beyler ürünün yeni halinde 230g daki 162g karbonhidratın 77g' ı şekerden geliyor.Bu ne demek abi? Normalde piyasadaki weight gainelerde 230g gainerda bu rakam 10g'dan az.Anlayamıyorum neden böyle bi şey yaptıklarını.duh

16. Grendel

Grendel Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Evet beyler aklım yeni yerine geldi.Bu dediğim şeker oranı yinede fazla ama gainerde biraz şeker olması gerekli zaten çünkü antrenman sonrası kullanılan bir ürün.Sıkı bir antrenman sonrası insülini delirtmek iyi olur.Ama yinede %50 oranında olmamalı asla.

17. Zer0

Zer0 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Bunu alacağınıza toz şekeri kafaya dikin aynı şey.

18. stadler

stadler Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    işe yaramaz universalın animal pack lerinden baska ürünü güzel değil tavsiyede etmem

19. Bjj

Bjj Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Kullandigim en iyi Gainer. Tavsiye ederim. Bende hic yaglanma yapmadi.

20. er07070707

er07070707 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    2 haftaya yakın bitti ürün. 2 haftada 1.5 kg civarı aldım. antreman sırasında iyi etkilerini gördüm ama 10/6 diyorum

1 kişi bunu beğeniyor.

Sayfayı Paylaş