Universal Nox3 mü? BSN No Xplode mu ?

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve SkinHead222 tarafından 2 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SkinHead222

SkinHead222 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar hangisini önerirsiniz bu ürünlerden birini alacağım. Damar genişlemesi yapıyor demişlerdi noxplode için damarlarda belirginleşme olurmu kullanımda. Nox3 hakkında bilgi bulamadım sizler hangisini önerirsiniz

2. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    ben noxplode kullandım ondan önce c4 kullanıyordum.açıkçası universal amerikanın hardline ı gibi.animal serisi dışında pek kullanmam.ben c4 ü öneririm eger enerji istiyorsan bence en iyisi c4.ama gelişimime faydası olsun diyorsan gaspari superpump içerik olarak iyi hem enerji hem gelişiminde yardımı dokunur fakat c4 kadar enerji verecegini düşünmüyorum.Noxplode ise ilk kullanımda uçurmasına ragmen daha sonra vücut alışıyor.(kendi vücudumda böyle oldu herkes için geçerlimidir bilinmez) zaten noxplode un üzerinde 12 haftalık kullanımdan sonra 4 hafta ara veriniz yazıyor.son olarak damar genişlemesi diyorsan noxplode un faydasını görecegini söyleyebilirim

3. SkinHead222

SkinHead222 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Benim istediğim damarlarımın kalınlaşması daha belirgin olması. Noxplode bunu başarırmı acaba

4. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    eger yaglı bir vücudun yoksa bunu başarır ve ilk antrenmanda uçarsın emin ol :)

5. SkinHead222

SkinHead222 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten o derece diyorsun yani :) Ozaman alayım ama başka arkadaşlarda yorum yapsaydı iyi olurdu tabi.

6. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    ben noxplode un ilk çıkanını kullandım şimdi 2.0 çıktı yenilendi. ben ilk antrenmanımda uçmuştum. ama üzerinde yazıyor 12 haftalık kullanımdan sonra 4 hafta ara verin diye( vücut alışmaması için) ben ara vermedim artık pek hissedemiyorum(vücudum alıştı) sadece damarları genişletsin gelişimime katkısı olsun diye kullanıyorum. 2.0 ını kullanmadım sen onu al alacaksan.eskisini alma.forumda arama yaparsan noxplode ile ilgili yorumlara rastlayabilirsin. böyle enerji ürünlerine fazla takılmamayı düşünüyorum çünkü ben takıldım bırakamıyorum :D bağımlısı oldum diye bilirim :)

7. SkinHead222

SkinHead222 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Anladım dostum, ben vücut geliştirmeci değilim güreşçiyim ağırlıkla pek işimiz olmaz biz doğal çalışıyoruz :) tavsiyelerin ve ilgin içni teşekkür ederim :)

8. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bende bir zamanlar judo yapardım.anlıyorum seni.patlayıcı kuvvet lazım sana damar değil :D o yüzden ben c4 al derim bilgin olsun.rica ederim :)

9. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Cok urun kullandim jack3d superpump noxplode animal rage vb..

Bence 1 numara jack3d (turkiye de satisi yok bazi sitelerde var sahibinden gibi)
    2 numara Animal Rage (1 olcegi gecmeyin yaziyor ama ben 1.5 aldigim da oluyordu gayet iyidi)

10. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    jaked kolay bulunmuyor ben rage kullanmadım. @jackal c4 kullandın mı ?

11. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    C4 kullanmadim daha dogrusu tercih etmedim c4 hakkinda da yorum yapamiyorum.. Icerigine bakinca da beni cok etkilemiyor .. Denemeden bunu demek bile yanlis..

12. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    içeriği etkilemedi mi ? hiç vücuduna creatin nitrate girdi mi ? bence bir dene bench_O

Sayfayı Paylaş