Universal GH-MAX Yurtdışından Nasıl Temin Edebiliriz?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve MrKaptanReisTR tarafından 29 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MrKaptanReisTR

MrKaptanReisTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba, Bu ürünün namını çok duydum ve kullanmak istiyorum, Piyasayı biraz araştırdım muadili, Benzeri yok. Nedenini bilmiyorum ama Türkiyede yasaklanmış hiçbir yerde bulamadım, Bu ürünü yurtdışından hangi güvenilir internet sitelerinden nasıl temin edebiliriz, Gümrüğe takılır mı? Özellikle daha önceden yurtdışından bu ürünü temin edenler nasıl getirttiklerini detaylıca anlatırsa çok mutlu olurum, Büyük sevaba girerler. Teşekkürler.

Birde universal'ın sitesinden baktın ürünün ambalajı değişmiş sanırım = https://www.universalusa.com/product/gh-max/

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    İnternetten sipariş vermeni tavsiye etmem. Yurtdışına giden bir arkadaşın varsa veya yurtdışına gidip ürün getirme ilanları açan kişiler ile konuşmanı öneririm. İnternette biraz araştırma ile bavul ticareti olarak bu işi yapanları bulabilirsin. Ayrıca içeriğine bakarak, bu ürünü sende belirli ölçüde toplayabilir veya benzer ürünler AOL filan kullanabilirsin. GH-MAX kullanmış biri olarak, beklentini fazla yüksek tutmamanı öneririm.

3. MrKaptanReisTR

MrKaptanReisTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Malesef yurtdışından bana ürünü getirebilecek bir tanıdığım yok, Tanımadığım kişilere ise asla güvenemem o yüzden türkiyeye gönderim yapan güvenilir bir internet sitesi bulmam lazım. Ürünü toplama konusuna gelirsek yapabileceğimiz şey ayrı ayrı arginine ve ornitine almak olur fakat diğer içerikleri bulamayız ayrıca çok da pahalıya gelir ürünün benzeri bir aol ise piyasada yok değerleri GH MAX ın değerlerinin yarısından daha az.

4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    sen zaten gh-max için uygun birisi değilsin. bunu sana defalarca söyledim. yaşın daha 17 ve hormonların zaten çalışıyor. daha fazla hormon alman dengeni bozacaktır. bazı anomalilikler oluşturabilir. gh-max'i ben bir spor hekimi tanıdığıma sordum geçenlerde pek masum bir supplement olmadığını söyledi. zaten içerisindeki bir madde yüzünden ürün yasaklandı türkiye'de. o yasaklı maddeyi şu anda hatırlamıyorum ama vücuda olası bir yan etkisinde tespit edilemeyen bir şey. bak abartarak söylemiyorum kesinlikle abartmıyorum. ben aldım ürün işe yaradı ama sağ testisim diğerinden biraz daha fazla büyüdü ben de ürünü bıraktım 1 ay sonra anca eski haline döndü. sen bilirsin istersen yaparsın.

5. MrKaptanReisTR

MrKaptanReisTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Hocam, GH MAX tan hormon diye bahsetmesseniz daha doğru olur, Önerileriniz için teşeklür ederim. Eğer soruma uygun bir bildiğiniz varsa cevabınızı beklerim geçen konuda konuştuklarımızı tekrar konuşmaya gerek yok.

Sayfayı Paylaş