Universal Animal Pump

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve B3RkOvi tarafından 2 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 133
    63,0%
  2. Orta Karar

oy sayısı 62
    29,4%
  3. Başarısız

oy sayısı 16
    7,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 126 üye.
  1. xinplysz

xinplysz Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    bu urunu bende kullaniyorum ilk baslarda aldigim o performansi su an yakalayamiyor focus olayi super ama pump olayi abartilacak sekilde degil heralde vucut alistigi icin olmasi lazim su an kutunun sonuna geldim :/

2. oguzhaneren

oguzhaneren Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Ben İstanbul Üniversitesinde 3. sınıf tıp öğrencisiyim. Farmakoloji derslerimizde nitrik oksik çokça geçer. Fakat bu molekül cok tehlikelidir. Vücuda dışarıdan alınan (dışarıdan no alınmaz. onu arttıracak maddeler alınır aslında) nitrik oksit, vücudumuzda dengesizliğe neden olur. Faydasından çok zararı vardır dostlarım. En sık rastlanan patolojik bulgularsa hiper tansiyon ve ani atak bunalım belirtileridir. Bence bu kuvvetli maddeden uzak durun. Saygılar dostlar.

3. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    hocam kullanan bisürü insan var ayrıca nitrik oksitin bircok faydası bulundu son üniversite arastırmalarında buna ne diyeceksiniz

4. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    542
    Ödül Puanları:
    93
    daha önce c4 , noxplode kullandım.şimdi bunu almaya niyetim var animal pak de alıcam yanında .umarım bana noxplode dan fazlasını verir.(en iyi etkiyi ise c4 te gördüm ilk nox ürünüm dü)

5. lysthenon

lysthenon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar öncelikle merhaba ben siteye yeni katılmış bir üyeyim tam 1 senedir body sporu ile ilgileniyorum ve elimde animal stak/pak/nıtro ürünü var haftada 4 gün 2 şer saatten idmanlarım var ürünlere nasipse ramazandan sonra başlamayı düşünüyorum nasıl kullanmam konusunda bilgi verebilecekmisiniz çünkü antrönörüm salondan ayrıldı ilaçlar elimde ve kullanımı tam olarak bilmiyorum saygılar

6. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba son kullanması 1 ay geçmiş olan animal pump var. sizce napayım kullanayımmı yani etkisi azalmışmıdır acaba

7. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    464
    Ödül Puanları:
    93
    etkisinin azalmasını geç herhangi bi hastalığa yol açabilir.hiç bulşama direk çöpe at derim.

8. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    iyi diyorsun ama 1 hafta önce aldım :( hata bende ama 110 tlde para verdim bide forumdada araştırdım sk tarihinden 6 aya kadar bi sıkıntı olmuyor etksi falan aynı kalıyor diye ama kullanacağım büyük ihtimal

9. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Son kullanma tarihi gecmis urunu nasil satıyorlar kim satıyor?Turkiyede satılan pump larin son kullanma tarihi 2014 bildigim kadarı ile

10. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    ya bu eski versiyon sarı haplı olanlardan ne bileyim işte bende güvendim ama cahillik ettim ilk defa geldi başıma böyle bişey gerçi bu bana ders oldu ama bakalım ilk defa bacak antremanımda kullandım haliyle pek bi değişiklik farkeedemedim ama bugün sırt antremanım var 1 saat sonra orada göreceğiz artık

11. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    neyse arkadaşlar kullandım hiçbir sorun yok güzel pump aldım ve daha ağır kilolara girdim kullanmaya devam ewdeceğim

12. Gurkancebi

Gurkancebi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    arkadaslar merhaba forumda yeni oldugum icin oncelikle yanlis biyere yanlis konu hakkinda yazi yazdiysam herkesdn ozur dilerim.
    elimdeki urunlere bugun animal pump ekledim
    optimum hydro whey
    ultimate bcaa
    weider glutamine
    universal beef aminos kullaniyorum bugun bunlara animal pump ekledim bunlari nasi kombine edebilirim bana yardimci olursaniz cok sevinirim

13. cermik

cermik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaklaşık 1 haftadır animal pump kullanıyorum. aldıktan yaklaşık 30 dk sonra ağırlıkları kaldırmaya başlıyorum programa giriyorum ama ne pump etkisi gördüm ne de başka bi şey. animal pump kullanırken de kullanmazken de benim için değişen bi şey olmadı hatta şimdi bsn noxplode a bile geçmeyi düşünüyorum

14. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    etkisi her vücuda yapıya genetige göre degisir o yuzden dostum mesela no xplodeden sen süper etki görebilirsin ama ben hic görmem belki

15. onur ugur

onur ugur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar ben siteye yeni katildim 1 senedir bu sporla ilgileniyorum animal pump'in hacim kazandirdigi soleniyor hocam tarafindan ama kazandirmadigimi soluyenlerde var urunu alicam ama cok kararsizim. Proteinle tek bi sefer kullanip sonrasi proteinle devam etmek istiyorum bu konuda bana yardimci olabilirmisiniz?

16. ugurmet

ugurmet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben hem pump birde pak sipariş verdim ikisini aynı anda antremandan önce mi kullanıcaz kullananlardan bilgi alabilirmiyim

17. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    241
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    herhalde dersleri yanlış dinledin ya da yanlış not aldın. nitrikoksit bilinen en kuvvetli vazodilatörlerden biridir ve yan etki olarak yüksek dozda hipotansiyona yani tansiyon düşmesine neden olur. aynı zamanda nitrikoksit damar sağlığı açısından gerekli bir maddedir. ayrıca yeni doğanlarda pulmoner hipertansiyonu olanlarda inhale tedavi olarak verilebilmektedir. bu böyle uzar gider onlarca araştırma ve makale bulabilirim sana.

bu ürünlerin tehlikesi sistemik vazodilatasyonla birlikte senkop -halk dilinde bayılma- oluşturabilmesi ve içerdiği yüksek kafein miktarıyla birlikte taşikardiye neden olabilmesidir. bu nedenle özellikle kalp ve kapak yetmezliği ya da hipertansiyonu olanlarda(hipertansiyon kalbin ve damarların yapısında bozulmaya yol açtığı için) önerilmez.

şimdi işin aslını bilmeden oradan buradan tutup araştırma yapmayıp bir de sağlıkçı kimliğinin korumasını ve güvenini alıp yorum yapmayalım lütfen. sonra yarın öbür gün Allah korusun "protein tozu öldürür 30 yumurta yiyin" "kitabımı alın onda hepsi yazıyor" diyen doktorlar olmayalım. ben de 4.sınıf tıp öğrencisiyim. ancak araştırma yapıp literatür tarıyorum bu konularda. tam olarak bilgi sahibi olmadan insanları yanlış yönlendirmeyelim.

18. toro

toro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    120 tlye aldım yaz aylarında kullanılması ınanılmaz motive ediyor

19. cengoo

cengoo Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Stoklarda bitmiş heryerde, satan bir yer varsa bana özel mesaj atabilir misiniz..

20. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    291
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Bu ürünün eski içeriği olmadığı ve işe yaramadığı söyleniyor.
    Ne denli doğrudur?

Sayfayı Paylaş