Universal Animal Pak

Konusu 'Vitaminler-Mineraller-Eklem Destek Ürünleri' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

85,0%
  2. orta karar

13,5%
  3. başarisiz

1,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 303 üye.
  1. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Bu dediğiniz fiyat olayı nedir ?
    180 - 190 liralardan bahsediliyor . Yazık . O fiyata neler alınır .
    Bırak recovery ürünü alın . Muadili olmasa bile yakın sayılır .

2. martinez49

martinez49 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar body building.com'dan ürün olan oldumu teslimde sıkıntı oluyormu. bilgisi olan lütfen paylaşsın.
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Temmuz 2015 ---
    arkadaşlar body building.com'dan ürün olan oldumu teslimde sıkıntı oluyormu. bilgisi olan lütfen paylaşsın.

brkucr bunu beğendi.
  3. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Ürünün fiyatı iyice uçtu. Sakın almayın. Milleti salak yerine koyuyorlar resmen. 190 liraya multivitamin mi olur?

4. 2pac

2pac Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ürünü kullanmaya calistim fakat haplar bana büyük geldi biraz.3-4 paket falan ictim 40 tane kaldi.2017 son kullanim tarihi.Ankara kentpark-Cepa avm nin önünde uygun bir fiyata vericem istiyen olursa.

5. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Elimde hem pak, hem de gh max var. Antrenmandan önce ikisini de almam ağır gelir mi?
    diğer supplar; protein, bcaa ve kreatin.

6. Mehmet_1994

Mehmet_1994 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Ağustos 2015 ---
    Ben yaklaşık 3,5-4 aydır spor yapıyorum animal pak kullanmam sizce doğru mu doğru değilse ne kadar süre spor yaptıktan sonra kullanmaya başlamalıyım.

7. Hamdikarabuluttt

Hamdikarabuluttt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar ben weider whey protein + olimp bcaa + animal PaK kullanmayı düşünüyorum. 10 ay sonra yarışmaya katılacağım. Animal PaK hakkinda daha fazla bilgiye ihtiyacım var ?

8. _Canberk_

_Canberk_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    İyi günler. Yaklaşık 4-5 yıldır bu sporla ilgilenmeme rağmen bir türlü istediğim seviyeye ulaşamadım. Bu kış ciddi bir bulk dönemine girmek istiyorum ancak yine hasta oldum yine aksattım sporu. Cidden sıkmaya başladı artık. Vitamin almak bir nebze olsun katkı sağlar belki dedim. İleri seviye değilim. Başlangıç seviyesi orta seviye arasındayım. Fit bir vücudum var ama yeterince hacimli değilim. Bu ürün ileri seviye olmayan sporculara fazla mı gelir? İçeriği çok güzel ancak paramı da çöpe atmak istemiyorum. Veya alıp 11 hapın her birini bölüp yarım kullansam günlük olarak benim seviyeme etkili olur mu? Fiyatı bayağı pahalı çünkü. Opti-men De var aklımda eğer bulabilirsem piyasada. Son olarak da hardline düşünüyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir?

9. tmurshudov

tmurshudov Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Salam Aleykum Arkadashlar. Bakudan Yaziyorum urunu bu gun aldim Seherler Whey antreman sirasinda bcaa antremnanan hemen sonra whey kulaniyorum. Animal Pak Ne zaman kullanim bir de gunde bir paketmi yoxsa bir gunen bir mi kullanim? Whey ve bcaa birlikde kulansam nasil olur? Bilgilerinizi gozduyurem evelleceden teshekkurler.

10. emuratokan

emuratokan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu ürün bende karın ağrısı ve ishal yapıyor. Benzer sorun yaşayan var mı?

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Neden 44 anlamıyorum insanı çılgına çeviriyor. 30 yap 45 yap hatta 50 belki 10 yap 44 ne lanet bir sayıdır, nerden bulunmuştur, bulanın derdi nedir? Sırf bu yüzden 4 pakı camdan fırlattığımı bilirim. Mesaj attım geri dönmediler zaten. Artık Opti men kullanıyorum tavsiye ederim.

12. KAYU

KAYU Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar yurt dışına kıyasla pahalıdır doğrudur da mesele fiyatlandırma ile alakalı değil mesele paramızın değersizliğiyle ve vergilendirme ile alakalı, bunu bir kenara yazalım. Adamların bu fiyatı koyarken türklere bi garezi yok. Ayrıca hem ürünle ilgilenip forum başlığına giriyorsunuz hem de yorumların yarısına yakınında değmez, etmez, gerek yok, bir işe yaramaz şeklinde bok atıyorsunuz. Paran yoksa kullanma arkadaşım, işine geldiği gibi fikir sahibi de olma. Yaklaşık 35 yıldır piyasada bulunan ürünün halen prolar tarafından leblebi gibi tüketilmesinin sebebine de bi kafa yor. Anabolik steroid kullanıyorum ve ağır antrenmanlar bir yana, steroidlerin kendi başlarına da bağışıklık sitemini baskıladığı düşünülürse eksiksiz ve mükemmel bir gıda takviyesi. Verdiği devamlılık ve zindelik etkisi bir yana, özellikle anabolik takviye alanların korkulu rüyası soğuk algınlığı, grip vs gibi hastalıklara yakalanma riski bu ürün kullanılırken çok düşük. Ayrıca bu ürünün yaptığı işi ofiste çalışan beyaz yakalıların kullandığı vitamin desteklerinin de yapabileceğini iddia edenlere bi tarafımla gülüyorum kusura bakmayın. Kaldı ki kıytırık, günde minik bir hap yuttuğunuz 30 tabletlik bir supradyn all day şu anda piyasada 40 TL ! Bu ürün içeriğiyle kıyaslanamaz bile. Sadece karaciğer için bir devedikeni hapı sorun bakalım kaç para ? Çok cahilsiniz çok, işinize geliyosa gazı da aldıysanız sallıyorsunuz da sallıyorsunuz. Ben bu ürüne o parayı verip kullanıyorum diye beni enayilikle itham edemezsiniz. Ederseniz, paran yoksa sus kullanma fakir derim. Şu ürüne sallarken ki motivasyonunuz gerekli mercilerde hakkınızı ararken de olsaydı bu ülkede daha uygun fiyata ulaşırdınız zaten. Ulan cebinizden para çalınsa bu kadar sallamazsınız, motivasyona gel. Uzanamıyorsan ciğerden uzaklaş arkadaşım. Çok da eminim ki ürünle ilgili atıp tutanların çoğu da kullansa tek servisi boşa gidecek boynu bükük 7.5 kilo indirip kaldıran vitaminsiz tipler. Bilmediğiniz, hakim olmadığınız konularda boş atıp dolu tutmayın arkadaş. Ondan sonra bu sporu yapanlara yarım akıllı gözüyle bakılınca kızıyorsunuz. Bi yerde haklılar.

Son düzenleme: 12 Aralık 2017
    veyselcete ve ulaire bunu beğendi.
  13. @salihstrength

@salihstrength Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Supplement Gurmesi :)
    Yer:
    ANKARA
    Spor yapmadığım gün akşam 9 da aldım denemek için denemez olsaydım :D Sabah 5 de uyuyabildim gerçekten efsane bi ürün. kullandığınız süreçte bağışıklığınız düşmediği için kolay kolay hasta da olmuyorsunuz. tek dezavantajı tablet sayısı ama o kadar amino asiti vitamini minerali tek bir tablete zaten sığdıramazssın.
    SAYGILAR ANIMAL ABİ :D

14. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Bu yorum efsaneymiş :D Uzun süredir bu sporu yapıyorum Animal Pak kullanmayı hep düşünüyorum sonra neyse şu an için ağır olur deyip normal bir vitamin alıyorum. 22 gün için fiyatı çok pahalı ama bir kere de olsa bu sporu yapan birinin denemesi gerek diye düşünüyorum :)

15. muratselli

muratselli Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Universal Animal Pak ürününe sadece bir multivitamin demek yetersiz kalır.Bu ürün geniş kapsamlı genel sağlığı destekleyici bir supplementdir.Ürünle sadece vitamin ihtiyacınızı değil,karaciğer,kalp,böbrek üstü bezleri,beyin ve damar sağlığınıda korumaya alırsınız.Animal Pak ürününün diğer supplementler ile kullanımı ters etkileşim oluşturmayacağı gibi bizzat vücut biyoyararlanımınıda artırmış olursunuz.

16. cekhemir

cekhemir Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    her vitamını optımum düzeyde barındırıyo cok güzel bir ürün ama gel gelelim kötü taraflarına
    pahalı
    kapsul sayısı cok fazla ve yutumu zor
    içerik degisme söylentileride var
    tavsiyem nature's supremenin multi formenleri var ve cok uyguna geliyo ondan kullanmak en mantıklısı

17. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Futbolun Real Madrid’i gibi düşünün en iyisi vitamin grubunda

Sayfayı Paylaş