Universal Amino 3001

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

82,3%
  2. orta karar

15,3%
  3. başarisiz

2,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 266 üye.
  1. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Herhangi bir ağrı vb. durum yapmaz bence psikolojik bir şey...Tablette 3 gram protein var yaklaşık 18 gr protein almış oluyorum...1 saat sonrada yemek. Aslında 2700 olanın 700 tabletini alıp antrenmandan sonra 10 tablette kullanabilirim...Hızlı kas gelişimi için çok iyi.

2. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    2 tane sabah 2 tane ant oncesi 2 tanede ant sonrasi

3. Haytham

Haytham Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar bu ürünü kullandığımdan beri tiroidlerim fazla çalışıyor tansiyon problemi yaşıyorum. Baş ağrısı ve mide bulantısı çekiyorum. Ürünün böyle bir yan etkisi olabilir mi ?

(Kullanım şeklim; İdmandan önce 2 tablet, idmandan sonra 2 tablet ve off günlerde gün ortasında 2 tablet)

4. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Hiç böyle bir yan etki görmedim birkerede 4 tane yuttuğum oldu ki 1 tablet 1 servis başma hiç böyle bir olay gelmedi bence sende ki yan etki amino dan başka bir şey

5. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    2700 ve 3001 arasındaki farklar neler acaba ? 2700 ün daha iyi olduğunu iddia edenlerde var 3001 in çok iyi olduğunu söyleyenlerde,kafam karıştı biraz..(gaspari kreatinim var,musclepharm combat %100 ısolate protein tozu gelecek amerikadan,optimum gold whey var 15-20 servislik ve bsn noxplode var elimde..)

6. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    2700 de kullandim 3001 de fakat 3001 i defalarca kullandim bir tablet de 3 gr protein var ikisinden birini alacaksan kesinlikle 3001 servis hesabi yapinca 2700 un tablet adetin fazla olmasina ragmen 1 servis yanilmiyosam 2 tab fakat 3001 1 servis 1 tablet

avcy bunu beğendi.
  7. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    hiç aklımda yokken aklıma girdin,universalin satış temsilciliğini düşünebilirsin :)) hatta bu mesajımı yetkililer okuyorsa arkadaşa bence bi paket hediye göndersinler :)

8. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Adamlar yapmış haa weider 3050 kullanmak istemisimdir hep ama çok pahalı belki o daha iyidir kesinlikle reklam yapmıyorum universal sadece kalitesine gore uygun fiyatli zaten 3001 efsanedir ;)

9. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Reklam yapmiyorum kullanipta begendigim urunu yaziyorum sadece universalden kaliteli markalar muhakkak var sadece kalitesine gore fiyat uygun bu arada hediye işini universal dusunsun kesinlikle kabul ederim :)

10. bulo206

bulo206 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ürün şuan Hepsiburada'da indirimde. Son kullanma tarihi de Ocak 2017. Şuan 115 TL. 15 tl çek ile 100 TL'ye aldım.

asrin78 ve avcy bunu beğendi.
  11. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    bu tarz yorumlara ihtiyacımız var zaten en beğenilen en etkili ürünleri bilmeyi isterim her zaman

12. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Fena değil uygun kullanımda kaslara verdiği sertlik hissi hissedilebilir düzeyde.

13. batuhan19

batuhan19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Selam ben güreşciyim amino asit alcamda 2700 ve bunun arasında kaldım vucudumda biraz yag var elimde protein tozu-assault-glutamin var bunun yanında vucudu parcalamak icin faydalı olur mu acaba

14. bulo206

bulo206 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünün 1 yumurta beyazından farkı nedir arkadaşlar? Neden hep yumurta beyazı ile kıyaslıyorlar?
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Nisan 2015 ---
    Bu ürünün 1 yumurta beyazından farkı nedir arkadaşlar? Neden hep yumurta beyazı ile kıyaslıyorlar?

15. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Ben bu farkı tamamen tüketim kolaylığı ve sindirilme oranına bağlıyorum. Bu ürünleri pişirmek zorunda değilsin direk yutuyorsun pratik ve hızlı. Ve kana gerçek besinlerden daha hızlı karışıyor başka fark olduğunu düşünmüyorum ama yinede gerçek gıdalardan tarafım.

16. Emre-Dylan

Emre-Dylan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Kalite kontrol denetmeni
    Yer:
    Ankara
    Şuan kullanmaya başlayalı 3 gün oldu erken daha ama bir kaç hafta sonra etkilerini belirten bir yazı eklerim buraya, daha önce gaspari 8000 kullanmıştım. Fırsat bulunca 3001 sipariş verdim şuan tek sorunum tabletin çok çok devasa olması 2ye bölüp yutmakta sıkıntı, boğazımı yırttım geçen gün daha yeni iyileşti yutkunamıyordum. Şeker gibi kütür kütür yiyerek götürüyorum, oda diş aralarında kalıyor tadı acı değil. Yorumum şimdilik bu kadar.

DeathProof bunu beğendi.
  17. DeathProof

DeathProof Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Emre-Dylan kutu bitincede edindiğin kazanımları bizimle paylaşırsan seviniriz:)

18. Emre-Dylan

Emre-Dylan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Kalite kontrol denetmeni
    Yer:
    Ankara
    Tabi ki hocam yazarım ne demek, saygılar.
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Nisan 2015 ---
    Tabi ki hocam yazarım ne demek, saygılar.

Son düzenleme: 20 Nisan 2015
  19. bybasel

bybasel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    2 gün önce aldım aşırı büyük haplar yutarken zorlanıyorum kırınca yutması daha zor kenarları bogazımı zedeliyor kırınca

20. desperados

desperados Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pc operatör
    Yer:
    istanbul
    Ben Amino ları genelde toz halinde alıyorum ve yüksek ağırlıklar ve düşük tekrarlar yaptığım için tüketimim yükseliyor kg ma düşen neyse o. Amino zincirini ayrı ayırı alıyorum Creatine, Glutamine, Bcaa, Arginine gibi. Eğer hocalarımın bir itirazı yoksa iki tane demir sanayi işi iki tas bul bu iç içe geçen sıfırlanan demir taslardan. İçine aminoları koy bir anda bastır sert bir yüzeyde ve pudra gibi olurlar. Ben eşimdeki Xpro Amino dan bu şekilde kullandım. Tabi tane olarak yutulup yavaş sindirim söz konusu ise faydalı olmayabilir.

Sayfayı Paylaş