Unıversal M STAK

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve orhan15 tarafından 22 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    Merhaba arkadaşlar Amerikadan bir arkadaşım vasıtasıyla Anımal mStak gelecek fakat stak hakkında yorumlara bakıyorum iyi güzel de m stak hakkında pek bulamadım yabancı forumlarda çok övmüşler kas kütlesini arttırmada kg alımında vss içeirklerini biraz araştırdım ve anabolik androjenık hormonları tetikleyen bitkisel destekler var daha önce kullanmış arkadaşlar varsa nasıl kullandıklarını ve nasıl etki aldıklarını yazarsa sevinirim..

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    78-79 kg dan 85-86 kg'a çıkmamı sağlayan kombinasyonda ki bir üründü. Alabiliyorsan 2 kutu almanı öneririm. İdman günlerinde 45 dk önce alın deniliyordu fakat yanlış hatırlamıyorsam sabah uyanınca alıyordum. Off günlerde de aynı şekilde. Temiz bir dietin varsa etkisini göreceğinden şüphen olmasın yalnız kıllanma yapıyor onu da söylemeden geçemeyeceğim

3. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim beslenmem sağlam bulk dönemindeyim şuan ekstradan suplementlerimde var kıllanma konusuna gelirsek zaten az çıkıyor çıksada birşey olmaz şuan tribulusta kullanıyorum onun yanına eklemek mantıklımı sizce yoksa trbıbulustan sonra mı kullanmalıyım.

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bu konuda bende bir kaç hocama danışmıştım. Kullanabileceğimi söylemişlerdir. Fakat ben eklememiştim. İstersen ilk haftayı geçirdikten sonra vücudunun sana vereceği cevaplara göre ekle. Ama normalde bu ikisini kombin olarak yapanlar var. Ben gerek görmemiştim

5. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    Ürün bugun elime ulaştı kısmetse pazartesi yada salı günü başlamayı düşünüyorum noxum bıtıyor ondada yuksek kafeın var bununda ıcerıgınde 500mg oldugundan fazla gelir diye düşündüm:)
    Suplementler:
    Weider premıum whey(2, 5hafta oldu) kullanım: SADECE ANT SONRASI K
    Weider BLAST MEGA FORTE(2,5 hafta oldu) ANT ÖNCE VE GECE YATMADAN K
    WEİDER GLUTAMIN-Gaspari .....glutamin (2,5 hafta oldu)ANT SONRASI ve GECE K
    Weider BCAA POWDER (2,5 hafta oldu) ANT SIRASI Gitmediğim zaman öğün arası K
    ANIMAL M STAK(BAŞLAMADIM) ANT ÖNCE Gitmediğim günler 1 öğünle birlikte K
    CONCRET CREATINE (BAŞLAMADIM) ANT ÖNCESİ K
    Safir omega 3-6-9 (son 9 günlük)
    GRENEDE NOX ( son 2 servis)
    İRONMAXX ULTRA STRONG TRIBULUS +zinc (son 10 günlük ara zamanı ) Sabah ve ant öncesi 3hafta Aradan sonra devam K
    ARGININ MONOHIDROCLORUR ( saf kımyasal argının . kol günleri kullanıyorum yüksek pump için çok etkili ) kullanırsam ant önce bazende gece yatmadan gh ıcın --
    Kombinede kalacaklara K harfı koydum Nisan başına kadar devam etmeyi düşünüyorum kombinasyona.

6. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    Ürünü kullanmaya başladım 5 gün oldu şuan etki olarak diyebileceğim tek şey sivilceler baya arttı :)
    Not: nox ile aynı anda almanızı tavsiye etmem nabız 3 bucuk atıyor :D

Sayfayı Paylaş